bitcoin borsası

2018 yılında faaliyete geçen Robicoin borsası Türkiye’nin en büyük borsalarından biri olmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Tamamen Türk alt yapılı yerli ve millidir. Robicoin kripto para borsasında yatırım yapabilmek için cüzdan hesabı oluşturulması gereklidir.Robicoin borsasında Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash, Dogecoin, TrueUSD ve 0x coinleri işlem görmektedir. Bunların yanı sıra kendi tokenları olan RBC mevcuttur.

Robicoin borsası içerisinde sadece kripto para çekerken hesap onayı yapmanız gerekmektedir. Türk lirası yatırma-çekme, kripto para yatırma, takas gibi işlemler için onaya gerek bulunmamaktadır. Onay verme süresi 5 dakika gibi hızlı bir sürede tamamlanmaktadır.

Robicoin’de işlem yapabilmek için öncelikle sisteme üye olunması gereklidir. Bunun için ilgili bilgiler doldurulduktan sonra piyasada işlem yapılmaya başlanabilir. Genellikle bu aşamada güvenilirlik ilkesi yatırımcıların aklına gelmektedir. Borsanın güvenilir olup olmadığı merak edilmektedir.

 

Robicoin Borsası Güvenli Mi?

Son aylarda ülke çapında yaygın hale gelen robicoin borsası güvenilir yatırım yapmak isteyen kişiler tarafından daha sık kullanılmaktadır. Piyasanın özelliklerine bakıldığında dijital para fonlarındaki anlık değişmeleri yatırımcılarıyla paylaşması, kullanıcı sayısının fazla olması robicoin borsasının güvenilir olduğuna dair ipuçları vermektedir. Borsada işlem yapan yatırımcıların yorumları incelendiğinde site tarafından açıkça yayınlanan kullanıcı yorumlarının olumlu yönde olduğu görülmektedir. Bu da robicoin borsasında yatırım yapacak kişiler için avantaj sağlamaktadır. Yatırım için üye olunduktan sonra hemen coin alışverişlerine, para yatırma, alış satış ve takas işlemlerine başlanabilmektedir.

 

Robicoin Borsası

Robicoin borsasında işlem yapabilmek için güvenilirliği üst düzeye çıkarmak adına iki aşamalı doğrulama sistemi kullanılmaktadır. Ayrıca hesabın güvenliğini sağlamak için giriş esnasında tek kullanımlık şifre kullanılması da gerekmektedir. Bunun için akıllı telefona google authenticator uygulaması kurulu olmalıdır. Gerekli kurulum sağlandıktan sonra şifre alma aşamasına geçilmektedir. Böylelikle robicoin kripto para borsası daha güvenilir olmaktadır. Güvenlik aktifleştirmesi kısa süre içerisinde tamamlanmakta ve hesap güvenli şekilde kullanılmaktadır.