bitcoin borsası

Türkiye’nin lider kripto para sistemlerinden birisi olarak dikkatleri çeken BTCTurk üyeliği açma hakkında bilgiler vereceğiz. Bildiğimiz gibi ülkemiz genelinde de kripto para sistemlerine karşı ilgi ortamı son derece fazla. Bu neden dolayısı ile insanların doğru yatırım eğilimi içerisinde olduklarını da biliyoruz. Hal böyle olunca yenilikler de önemli.

BTCTurk, ülkemizin en büyük kripto para borsa sistemlerinden birisi. Öyle ki tek ve en güveniliri de diyebiliriz. Bu sisteme yatırımcı üyeliği tamamen ücretsiz. Ancak insanların birçoğu ne yazık ki bu işlemleri nasıl yapacağını tam olarak bilmiyor. Bizde elimizden geldiğince sizlere birçok farklı yeni bilgi sunma yoluna gideceğiz.

BTCTurk Üyeliği Nasıl Açılır?

Son derece basit, pratik ve bir o kadar da sorunsuz şekilde sisteme kayıt olma şansına sahip olacaksınız. Aşağıdaki resimli aşamaları dikkatli bir şekilde izleyerek sorunsuz şekilde yatırım hesabınızı açabilirsiniz. Sistemde başta Bitcoin ve Ethereum olmak üzere Ripple sistemi için de yatırım yapma şansına sahip olacaksınız. Aşamalara geçelim.

A-) Öncelikli olarak resmi internet sitemiz olarak dikkat çeken www.btcturk.com sitesine giriş yapalım.

B-) Giriş yaptıktan sonra web sitesinin sağ üst köşesinde yer alan HESAP OLUŞTUR linkine tıklayalım.

C-) Sonraki aşamada ise bizden bilgilerimizi isteyen bir ekran gelecektir. Bu ekranda tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girelim. Sonrasında KULLANICI SÖZLEŞMESİ yanına tik atalım. Robot motoruna da tik atarak HESAP OLUŞTUR butonuna tekrar tıklayalım.

D-) Ardından mail adresinize hesabınızı doğrulamak için bir onay maili gidecektir. Karşınıza da bu mailin gittiğine dair bir uyarı ekranı gelecektir. Hemen mail adresinize girerek mailinizi onaylayın ve yatrırımcı hesabınız aktif olsun.

E-) Üyeliğinizi onaylama linkine tıkladıktan sonra tekrardan giriş bilgileriniz ile girebileceğiniz ekran gelecek. Kayıt olurken kullandığınız bilgiler ile birlikte özel yatırımcı panelinize tekrardan giriş yapınız.

F-) İki aşamalı doğrulama ekranına geleceksiniz. Burada ise cep telefonunuzu girdikten sonra telefonunuza bir onay kodu gelecek. Bu onay kodunu girerek LİSANSLI YATIRIMCI pozisyonuna erişeceksiniz ve sistemde resmen aktif olacaksınız.

G-) Son olarak tüm kişisel bilgileriniz için bir ekrana giriş yapmış olacaksınız. Burada daha güvenilir hale gelebilmeniz için kişisel bilgileriniz daha detaylı bir şekilde alınır. Bu ekranda sorunsuz ve doğru bir şekilde tüm bilgilerinizi eksiksiz girin ve kripto para piyasalarında etkin şekilde yatırım yapmaya başlayın.