bitcoin borsası

Oyun içinde ödül olarak bitcoin veren uygulama geliştiren GMO;

GMO Internet, yaptığı açıklamasında oyun içinde oyunculara ödül olarak Bitcoin verileceğini ve projenin Ağustos ayında başlayacağını duyurdu.

Uygulamanın adı CryptoChips olarak bilinmekte, oyuncuların belli seviyelere ve hedeflere ulaşması haline belli oranlarda Bitcoin verilmesine dayanan bir oyun. Gmo’nun tasarladığı ilk savaş oyunu olan Whimsical War adında olan oyunda kullanılacak.

Basın açıklamasında ise şu şekilde:

GMO Internet olarak CryptoChips isimli uygulamayı geliştirdik ve bu uygulama; oyunlar içinde belirli hedeflerin sağlanması durumunda kullanıcılara ödül olarak Bitcoin verecek. Hizmete 2018 Ağustos ayında başlayacağız. Oyuncuların sıralamalarına ve başarılarına göre onlara ödül olarak Bitcoin verileceği bu sistemin, çok popüler olmasını bekliyoruz.

GMO Internet

GMO kripto para piyasası ve Blockchain ‘e yatırımları ile değer katmaya devam etmekte. Şirketin bir borsası ve aynı zamanda bir madencilik testisi olduğu bilinmekte. Şirket aynı zamanda çalışanlarına maaş olarak Bitcoin ödediği bilinmekte.

GMO şirketin borsasındaki güvenlik sistemlerini daha iyi hale getirmek için Mart ayında çalışmalara başladığı bilinmekte. Coincheck’in başına gelen hack saldırısı sebebi ile gündeme geldiği bilinmekte.

 

 

Oyun içinde ödül olarak bitcoin veren uygulamayı denemeyi unutmayın.