bitcoin borsası

Merhabalar,

Bu gün sizlere kripto para sinyal alarmı kurma konusunda Kıvanç hocamızın değerli paylaşımını sizlere sunuyorum, daha önceki konularımızda yine Kıvanç hocamızın kripto para sinyal bulma videosunu paylaşmıştım. Takibinizde olan coinlerin sinyal verdiği noktaları bu video ile alarmını kurup sizlerde çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kripto Paraya Özel Sinyal Kurma

 

 

Kuracağınız sinyal alarmları ile satmanız gereken noktaya geldiğinde sürekli takip etmek yerine alarm ile takip edip alış ve satışlarınızı yapabilirsiniz. Videoyu son derece değerli buluyorum, youtube üzerinden aynı zamanda Kıvanç hocanın videolarını takip edebilir, grafiksel olarak yorumlamalarını dinleyebilirsiniz.

 

btc sinyal

Kripto Sinyal

 

Kripto Paralarda Grafiklerin Önemi

Hisse senetlerinde olduğu gibi kripto paralarda da grafikleri okumak çok önemlidir, kripto paralarda hisse senetlerinde olduğu gibi indikatör kullanmak önemlidir. Tabi ki hisse senetlerinde olduğu gibi aynı indikatörler aynı değerler ile hesaplanamaz. Bunların sebebi ise zamanlama olarak hisse senetleri ile kripto paralardaki alış-satış zamanları farklıdır. Kripto paralarda 24 saat alış satış yapılabilir ken, hisse senetlerinde 8 saattir.

İndikatörlerde hangilerini kullanmanız gerektiğini Kıvanç hocamızdan çok daha iyi öğrenebilirsiniz. Kripto paralarda dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biride, takip ettiğiniz coine bağlanmamaktır, sinyal geldiğinde veya belirli hedefinize ulaştıktan sonra satışınızı gerçekleştirin ve belirli bir süre o coine bakmayın. Belirlediğiniz coin daha da çıksada artık sizin için önemli olmamalıdır.

Diğer bir öneri olarakta, her zaman stop loss ile ilerlemenizdir yine bu konuda Kıvanç hocamınızın videolarını izlemenizi öneriyorum.

 

Kripto Paralarda En Önemli İndikatörler

Sizlere temel olarak takip etmeniz gereken indikatör olarak bir sıralama yapacağım

  • RSI
  • Super Smooth ( Kıvanç Hocanın videlarından )
  • Stochastic
  • CCI

Söylediğim tüm indikatörleri Kıvanç hocanın videolarında eğitimini alabilirsiniz, ücretsiz bir şekilde paylaşımlarda bulunduğu için tekrardan kendisine teşekkür ediyoruz.

Ek olarak direnç ve destek noktalarını belirlemek için fiboları çizmenizi öneriyorum, böylece hangi noktalarda dirençler bulunuyor hangi noktalarda destekler bulunuyor rahatlık ile görebilirsiniz. Tabi bu noktaların ne kadar güçlü olduğunuda saptamak gereklidir. Diğer önemli olan nokta ise bollinger takibidir, bollinger dışına çıkan grafik tekrar bollinger aralığına girmek isteyecektir. Kesinlikle bu noktaya dikkat etmelisiniz.