bitcoin borsası

Merhabalar,

Günden güne popülerliği artan bitcoin ilk olarak Türk dizisi olan Çocuklar Duymasında geçen hafta bahsedilmişti, olumlu bir şekilde bahsedilmemiş olsada Bitcoin gerçeğini yavaş yavaş dünyamıza nasıl girdiğini görmüş oluyoruz. Son olarakta bu gece yani 21.02.2018’de yayınlanan SHOW TV’de yayınlanan komedi programı GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW’da bahsedildi !

Güldür Güldür Show Bitcoin

Güldür Güldürde de bitcoinden olumlu şekilde bahsedilmedi fakat burada önemli olan bitcoin ve kripto para dünyasının bilinirliği Türkiye’dede çok daha artmış oldu. Bundan daha üç dört ay öncesine kadar televizyon kanallarında duymamızı hayal olarak görürken şuanda her yerde bitcoini görebiliriz, şimdide şunu umuyoruz ki bir kaç ay sonrası bitcoinden kötü bahsetmek yerine çok daha olumlu haberler duyacağız.

Çocuklar Duymasın Bitcoin

Geçtiğimiz haftada bitcoini yıllardan beri izlenilen Çocuklar Duymasın dizisinde çaycı Hüseyin’den duymuştuk. Bitcoini kötü yansıtmasına rağmen şuan düşünüldüğünde 2 hafta öncesi bitcoin alan birisinin şuanda %70 üzeri kadar ettiğinide unutmamak gerekir. Önümüzdeki aylar veya yıllarda bitcoin aldı ve zengin oldu haberlerini ve böyle dizilerde konu almasını görmeyi umuyoruz.

Unutmayın ki  koyun gibi sürü psikoloji ile devam etmektense herkese karşı bitcoin almaya devam edin ! Her başarının başlangıç hikayesinde ilkten herkes kötü yorumlarda bulunmuşlardır !

Kripto Paralar

Bitcoinin Televizyonlarda Konu Olmasının Sebebi

Bitcoin piyasasında sadece altı ay bile olan bir insan, bitcoinin hangi seviyelerinden gelip hangi seviyede zirveyi gördüğünü ve hala yıllık olarak baktığımızda yüzdesel olarak ne kadar artışta olduğunu görebiliriz. Bitcoinin 6.000 dolar seviyelerinden 19.000 dolar seviyelerine gelene kadar bir kaç finans programından başka bu konuda hiç kimse bahsetmemişti, fakat bitcoin 19.000 dolar seviyelerinden 6.000 dolar seviyelerine tekrar düşüşünde çoğu devlet, medya kötü haberlerini başlattı.

Türkiye’dede aynı şekilde sürekli artan bir piyasada değilken sadece düşüşlerinde bahsedilmesi birazda ironik değil mi?

Şunuda belirtmemiz gerekir ki , bitcoin volativ bir piyasa olduğunu düşünmek lazım. Volativde ekonomi piyasasını bilen herkesin bildiği gibi, son derece riskli bir piyasadır. Bu yüzden yatırımlarınızı lütfen sizleri ve hayatınızı etkilemeyecek kadar miktarda yatırım yaparak değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Ek olarak bitcoin hakkında daha önce duymamış olabileceğiniz bilgileri buradan okuyabilirsiniz.

Son olarakta hala bitcoin almayan arkadaşlarımız var ise lütfen ; bitcoin nereden alınır konumuzu okumayı unutmayın !