bitcoin borsası

Uzun süredir kripto para yatırım piyasalarında beklenen gelişmelerden birisi olan Binance Türkçe dil seçeneği resmen aktif edildi. Dünyanın en büyük ve en çok işlem hacmine sahip kripto para borsası olarak dikkatleri çektiğini söyleyebiliriz. Binance, hemen hemen tüm altcoin birimlerine yatırım yapma imkanını sizlere sunduğundan dolayı ayrıca dikkat çekiyor.

Uzun bir süredir sistemin Türkçe dil seçeneği ile hizmet hayatına başlamasını istiyorduk. Sistemin kurucuları da aslında bu konu ile alakalı olarak bir çalışma içerisinde olduklarını resmi olarak söylemişti. Nitekim çalışmalar sonuç verdi ve dünyanın en büyük kripto para borsası artık Türkçe olarak sizlerle birlikte.

Resmi İnternet Sitesinden Haber ile Duyuruldu

Kripto para piyasalarında özellikle son birkaç senelik dilim içerisinde çok ciddi anlamda yenilikler söz konusu hale geldi. Binance, bu sektörün en büyük kapsamlı şirketlerinden birisi olarak biliniyor. Dolayısı ile yatırımcılar için her anlamda önem arz eden bir seçenek olduğunu da net şekilde söyleme şansına sahibiz.

An itibari ile web sitesini Türkçe dil seçeneği ile kullanabilme şansına da sahip olacaksınız. Siteye girdiğinizde sağ üst köşede sitenin dil ayarlarını yapabiliyorsunuz. Buraya girdiğinizde TURKISH dil seçeneğini seçtiğinizde sistem dil olarak değişiyor. Binance sistemini Türkçe dil seçeneği ile kullanabilme şansına da sahip oluyorsunuz.

Hala %100 Türkçe Değil

İşinizi görecek tüm alanların Türkçe çevirisi yapılmış durumda gibi görünüyor. Ancak hala Türkçe olmayan alanların yoğunluğu da çok ciddi anlamda fazla. Dolayısı ile şuan tam verimlilik ile çalışıyor dersek yalan söylemiş oluruz. Ancak bu sektör içerisinde yatırım yapmak istiyorsanız yine de dil seçeneği itibari ile sizlere ihtiyacınız olan tüm ideal seçenekleri sunar hale getirilmiş. Dolayısı ile kafanızda soru işaretleri meydana gelebilir.

Sistem her geçen gün daha da ileriye götürülüyor ve kısa bir zaman dilimi içerisinde yine adından söz ettirecek. Dolayısı ile her geçen gün daha fazla merak ettiğiniz seçenekler üzerinde sizlere bilgiler sunacağız. Sitemizi takip etmeye devam edin ve en güncel seçenekler ile alakalı olarak bilgi sahibi olun.