bitcoin borsası

Binance kripto para borsası geçen seneden bu yana büyük bir hacim yakalamış ve son zamanlarda kullanılan en büyük kripto borsalarından biridir. Binance borsasına ücretsiz bir şekilde üye olabilir ve türkiye borsalarından aldığınız coinleri binance borsasına transfer edip trade işlemlerine başlayabilirsiniz;

 

Binance Kripto Para Borsası Kayıt Olma İşlemleri

Borsaya üye olmak için konunun üstünde bulunan reklama tıklayarak altcoinci.net ‘e ait olan referanslı linke tıklayarak üyelik işlemlerimiz için ilk işleme başlayabiliriz. En başından söylemek isteriz ki referanslı üye olmanın size hiç bir zararı bulunmamaktadır.

 

Site Üzerinden Register Tıkla

Evet resimdede belirttiğimiz “Register” tuşuna basın.

 

Binance Üyelik 1

Binance Üyelik 1

 

Üyelik Bilgilerini Gir

  • Mail adresi
  • Şifre
  • Sözleşme kabulüne tıkla

Gerekli tüm bilgileri girdikten sonra Registere tıklayın.

 

Binance Üyelik 2

Binance Üyelik 2

 

Binance Üyelik 3

 

E-Mail Adresinizi Doğrulayın

Üst resimde registere tıkladıktan sonra email adresinize gelin, binanceden gelen üyelik mailine tıklayın ve aşağıda gelen ekranda Verify Email ‘e tıklayın.

 

Binance Üyelik 4

Binance Üyelik 4

 

 

Tebrikler! Artık Üyesiniz

 

Evet karşınıza aşağıdaki ekran geldiğinde üyeliğinizi aktif etmiş oluyorsunuz. Ek olarak belirtmeliyim ki bitcoin çekme işlemlerinde 2 BTC ye kadar kimlik doğrulama yapmanıza gerek bulunmuyor.

 

Binance Üyelik 5

Binance Üyelik 5

 

Binance Üzerinde Yapılması Gereken Güvenlik Önlemleri

Son olarak binance üzerinde kesinlikle 2FA güvenlik uygulamasını telefonunuza indirip, düzgün bir şekilde kurulum işlemi yapıp şifrenizi alarak 2FA uygulamanızı binance hesabınıza senkronize etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu konuda ayrıntılı yazıyı en kısa zaman içerisinde ayrı bir konuda işleyeceğiz.

 

Binancede Az Komisyon Öde!

Binancenin kendi coini olan BNB coin nedir konumuzu okuyarak bilgi alabilirsiniz, az bir miktarda BNB alarak yapacağınız trade işlemlerinde çok daha az komisyon ödeyebilirsiniz.

 

Binance Coin’in en büyük avantajlarından birisi ise Binance borsasında gerçekleştirmiş olduğunuz işlemlerde  %50 daha az bir komisyon vermenizi sağlıyor. Ufak bir örnek vermek gerekirse,  bir işlem sonucu eğer Binance Coin’iz  yoksa  ve 1 dolar işlem ücreti verme zorunluluğunuz mevcut ise, Binance Coin’iniz olduğu zaman  %50  avantaj sayesinde 0,5 dolarlık Binance Coin’iniz kullanılıyor. Fakat bu komisyon avantajından da faydalanmak gibi bir amacınız varsa hesabınızda az bir miktarda BNB olması gerekiyor.

 

Herkese bol kazançlar diliyoruz.