bitcoin borsası

Bugün ki yazımızda tedarik zinciri geliştirme platformu yani WTC Coin (Waltonchain) hakkında bilgi vereceğiz. Peki, WTC Coin (Waltonchain) nedir? nasıl alınır? ne kadar, kaç dolar?

WTC Coin (Waltonchain) Nedir?

Waltonchain ekosistemi, tedarik zinciri yönetimini düzene sokmak amacıyla blok zincir ve RFID teknolojilerini  bir araya getiren bir platformdur.  Bu platform ismini RFID teknolojisini bulan Charlie Walton’dan  almıştır. RFID, radyo frekansı tespiti anlamına gelmektedir ve bir çok uygulamada yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. Bu ekosistemin en önemli çekirdek zincirine ‘Waltonchain’ ismi verilmiştir. Dolaşım ve ödeme  amacıyla kullanılan tokene  ‘Waltoncoin‘  ismi verilir.

Waltonchain asıl amacı tedarik zinciri yönetimini düzene sokmak, blok zincir ve RFID teknolojilerini birleştirmeyi ve çeşitli yöntemlerle tedarik zincirlerinin merkezsiz bir biçimde biçimlendirilmesine  yardımcı olmak. Bunu yapabilmek amacıyla ürünlerin geçmişlerini  sunar. İkinci olarak bu bilgileri depolamak ve bunlara  erişmek için belli bir merkeze bağlı olmayan bir ağ sağlar.

WTC Coin (Waltonchain) Nasıl Satın Alınır?

Henüz olarak WTC Coin (Waltonchain) ülkemizdeki borsalarda yer almamaktadır. Fakat yabancı borsalar üzerinden bu coini satın alabilirsiniz. Bu coini satın almak için yabancı bir borsada hesap açmanız gerekiyor. Daha sonra kendi piyasanızdaki parayı bu borsaya aktararak bu coini satın alabilirsiniz. Fakat satın almadan dikkat etmeniz gereken unsurlar var. WTC Coin almadan önce hangi borsadan satın aldığınız çok dikkat etmelisiniz. Çünkü güvenilir borsalarda yatırım yaptığınız takdirde büyük zararlara uğrayabilirsiniz.

WTC Coin (Waltonchain) Ne Kadar, Kaç Dolar?

Bu yazıyı yazdığımız 19.04.2018 tarihinde €9,99 EUR, 0,00150301 BTC, 0,02263220 ETH ve $12,35 değerinde. Fakat bu yazıyı yazdığımız tarihteki değerlerin bu olduğunu tekrar belirtelim. Bu coinin 24 saatlik hacimi yaklaşık olarak $ 6.221.460 ABD Doları. İşlem hacminden ne kadar iyi bir coin olduğunu anlayabiliyoruz. 

WTC Coin (Waltonchain) Nedir?

WTC Coin (Waltonchain) Nedir?

WTC Coin (Waltonchain) Geleceği Var Mı?

Açıkçası kendi fikrimi soracak olursanız, geleceği olan bir coin olduğunu söyleyebiliriz. Açıkçası büyük ve küçük yatırımcılar için oldukça iyi bir coin. Fakat bunu bir yatırım tavsiyesi olarak görmeyin. Yatırım yapmadan önce iyi araştırmalı ve iyi karar vermelisiniz.


Ayrıca Komodo Coin Nedir, Özellikleri Nelerdir? başlıklı yazımıza da okumanızı tavsiye ederiz.