bitcoin borsası

Bugün bu yazımızda geçen sene aralık  ayında piyasaya giriş yapmış ve çok yeni olan bir altcoin hakkında bilgi vereceğiz.  Peki, status coin nedir, ne işe yarar? İşte tüm merak edilen soruların cevabı yazımızda…

Status Coin Nedir?

Geçen sene aralık  ayında piyasaya giriş yapmış, çok yeni olan  ve SNT ismi verilen altcoinlerden bir tanesidir. Bitcoin’le beraber adını her yerde görmüş olduğumuz  Ethereum ağı üzerine kurulmuş olan bir sistemdir. Mobil bir işlemciye sahip olduğunu da söyleyebiliriz. Android  ve iOS işletim sistemli cihazlar içinde uygundur. Coin uygulaması,  bunların yanı sıra kullanıcılarına mobil bir mesajlaşma sistemi de sunmaktadır. SNT  ismi verilen alt coin, aslında Status Network Token anlamına gelmektedir.

Status Coin Özellikleri ve Önemli Yönleri

SNT, aralık  ortasında piyasaya giriş yapsa bile altcoinlerin gördüğü rağbetten o da etki gördü. Bu sebepten ötürü her geçen gün artış gösteren bir coin olduğunu belirtebiliriz.  SNT’nin de yükselişe geçtiği dönemlerde yatırımcılar çok sevinse bile, olumsuz yönlerinden birisinin ise hızlı düşüş yaşaması diyebiliriz. Status coin  Binance  piyasasında yer almaktadır. Yeni yıldan sonra artışa geçmesi sebebiyle  token fiyatının 1 doları  aşması tahmin edilmektedir. Potansiyel bakımından oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Status Coin Nedir?

Status Coin Nedir?

Açık kaynaklı olan SNT, diğer altcoinlerden  yapı konusundan oldukça farklıdır. Herhangi bir merkeze bağlı olmayan sistem, diğer uygulamalarla da  etkileşim kurmanıza olanak sağlıyor. Blockchain  yanı sıra birçok yerden  fazla ilgi alan bir sisteme sahiptir. En alt yatırım miktarının ise 0,0001 Eth olduğunu  belirtebiliriz.

Status Coin Ne Kadar, Kaç Dolar?

Bu yazıyı yazdığımız 15.04.2018 tarihinde 1 Status coin $0,120134 USD ve 0,00001449 BTC değerindedir. Fakat bu değerlerin yazıyı yazdığımız tarihte olduğunu tekrardan hatırlatalım.

Status Coin’in Geleceği

Piyasada çok yeni olmasına rağmen  2018 itibariyle talebin iyice artış gösterdiğini söyleyebiliriz. Uzmanların tahminlerine göre çok kısa süre sonra status coin artışa geçecek. Bunun yanı sıra kullanmış olduğu wallet hakkında bilgi vermek gerekirse, Hardwallet  kullandığını belirtelim. Diğerlerine göre daha güvenilir bir sistemdir. Mobil cihazlarınızı da  koruma altına alarak altcoinlerinizin korunmasını sağlayacaktır.  Tüm para birimleri  ile uyumlu bir şifreleme sistemini bulundurmaktadır. Üstelik ihtiyaçlarınıza göre Hard Wallet’ı özelleştirebilir ve güncelleyebilirsiniz.


Ayrıca Aeternity Coin Nedir, Nasıl Alınır? başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.