bitcoin borsası

Kripto para yatırım piyasalarında ciddi anlamda ön plana çıkan terimlerden birisi olan Shitcoin ile alakalı bilgiler sunacağız. Piyasalarda özellikle son dönemde çok farklı girişimler söz konusudur. Ülkelerde yazılım ekipleri yeni kripto para birimleri çıkartmak için ciddi anlamda somut adımlar atma yoluna gidiyor demek yanlış olmaz.

Altcoin kavramı artık birçok farklı şekilde destek alıyor. Ancak her ne olursa olsun bu piyasalar içerisinde yer alıyorsanız dikkatli bir şekilde hareket etmek gerekiyor. Aksi takdirde ciddi anlamda sıkıntılar söz konusu olur. İşte tam da bu noktada çöp altcoin birimleri adı altında bir süreçte başlatıldı. İnsanlar kelime anlamı itibari ile bilmiyor olabilir. Bu neden dolayısı ile bilgi sunmak istiyoruz.

Shitcoin Nedir?

ShitCoin, kripto para sektöründe ki yatırımcıların ICO sürecinde ilgi göstermedikleri, yatırım yapmadıkları ve çöp hale gelen altcoin tipleri için kullanılan bir terimdir.

Günümüzde yerli olarak da birçok kripto para birimi geliştirildi ancak ne yazık ki hedeflenen yerden çok çok uzak noktalarda başarısız bir şekilde çekildiler. Dünya genelinde de birçok farklı girişim bu anlamda ön plana çıkıyor. Kripto para birimlerine karşı bu denli yoğun ilginin olması da insanlar arasında farklılık unsuru.

ICO sürecinde şirketlerin ne kadar ilgi gördüğünü bilemezsiniz. Yerli altcoin birimi NeXpara piyasalardan çekilme kararı aldı. Bunun haberini dün siz değerli okuyucularımıza vermiştik. ICO sürecine 1 Mart 2018 tarihinde başladılar. Ancak 16 Mart 2018 tarihi itibari ile piyasadan çekilme kararı aldılar. Büyük bir hezimet ve ShitCoin ailesine bir yeni üye daha katıldı.

Shitcoin Listeleri

Kripto para birimlerine yatırım yapacaksanız şayet Shitcoin listeleri sizler için olmazsa olmazlardan birisi olacaktır. Altcoin olarak dünya genelinde geliştirilmiş olan birçok girişim söz konusu. Ancak sizler, kazanç sağlayabilmek için doğru kripto para birimlerine yatırım yapmak zorundasınız. Aksi takdirde ne yazık ki ciddi anlamda problem yaşarsınız. Maddi kayba uğrarsınız.

Büyük şirketlerin ve büyük yatırım alan kripto para birimlerinin başarısı aşikar. Piyasada haber olmaya başlayan her altcoin birimi zaman içerisinde başarı yakalar. Dolayısı ile araştırmacı olmak ve takip etmek çok daha fazla önem arz eder. Dünya genelinde araştırma yaparak Shitcoin listesi içerisinde yer alan kripto para birimlerinden uzak durmanız önemlidir.