bitcoin borsası

RChain coin, mevcuttaki blockchain platformları birçok sorunlar ile doludur. RChain ekibi 2016 yılında bir araya gelerek, mevcut blockchain platformlarındaki hız ve güvenlik sorunları daha iyi bir yere getirmeyi amaçlamaktadırlar. RChain platformu diğer platformlara göre daha avantajlı bir yapıya sahiptir. RChain patformu şuan saniyede 40 bin işlem gerçekleştirme kapasitesindedir ve bunu 100 bin işlem kapasitesine çıkarmayı hedeflemektedir. Bu platform ile birlikte gelen geliştirici araçları mevcut piyasa platformları tarafından kullanılamaz. Farklı kodlama dillerine sahip geliştiricilere uygulamalarını ve ürünlerini blok zincirine kolayca bağlamayı planlayan bir platform sunmak amacındadır. RChain üyelerinin açık kaynak blok zinciri geliştirmelerine ve erişimlerine izin vererek, bir topluluk atmosferi yaratır. Bun topluluk her üyeye platformun geleceğini etkileme yeteneği verir. Dünya çapındaki kullanıcıların hem ölçeklenebilir hem de hızlı ve güvenli bir şekilde merkezi olamayan çözümler üretmesini sağlar.

[button-red url=”https://www.altcoinci.net/altcoin/maker-mkr-coin-nedir/” target=”_self” position=”left”]Maker Coin Nedir ? [/button-red]

RChain Nasıl Çalışır?

RChain platformu, ölçeklenebilirliği en üst düzeye çıkarmak amacıyla bir matematik dalından sonra tasarlanmıştır. Platform, bir düğümde hem kamu hem de özel çoklu blokları desteklemektedir. Platformun merkezinde bulunan Rho sanal makine yürütme ortamı, RCain uygulamalarının hız ve ölçeklenebilirlik elde etmesine izin vermektedir. Birden çok Rho sanal makineyi aynı anda çalıştırabilen Rho sanal makine yürütme ortamı, gerektiğinde yeni Rho sanal makine örnekleri de yaratır. Her sanal makine bağımsız akıllı sözleşmeyi, bağımsız blok kümeleri ve ağları üzerinde yalnızca gerektiğinde yürütür. RChain sanal adres alanını ad alanlarına ayırarak, bir ağ kaynağının yerini bildirmek için kullanılan bir dizi adlandırılmış kanal oluşturur. Ad alanları, blok zincirindeki akıllı sözleşmelerin, ağdaki başka sistem sözleşmelerine görünmesine izin verir.

 

RHOC Coin Nedir?

RHOC Coin Nedir?

RChain Coin Nereden ve Nasıl Satın Alınır?

Toplamda 870 milyon RChain coin olacak ve şuan dolaşımda 182 milyonu bulunmaktadır. İlk piyasaya çıktığında 0,20 dolar olan coinin şu anki fiyatı 2,05 dolardır. Kucoin, Token mağazası, Ether Delta ve ChaoEx adlı dört borsada işlem görmektedir. RChain coin satın almak için yurtiçi borsalardan birinden Bitcoin alınır. Daha sonra Kucoin borsasına üye olarak bu borsada Bitcoinlerle RChain coin takası yapılabilir. RChain coin ERC-20 uyumlu cüzdanlarda saklanabilir. Bunun için MyEtherWallet kullanılabilir. Ayrıca yazılım cüzdanlarından başka bir de The Ledger Nano S gibi donanım cüzdanlarda da saklanabilir. Ayrıca, geliştirme aşamasındaki “Mercury” sürüm yazılımı, 2018 yılının on aylarında piyasaya çıkacak ve bir tanesi RChain coin sahiplerinin platforma erişmelerine ve kullanmalarına izin verecek.