bitcoin borsası

 Bu yazımızda tamamen güvenlik ve hız konularına kafa yoran ve transferlerinde seviye atlayan Ontology platformu hakkında bilgi vereceğiz. Peki, ONT coin nasıl alınır? Ont coin nedir? 

ONT Coin Nedir?

2017 yılında Çinli şirket Onchain  tarafından ortaya çıkarılarak piyasaya sürülen , geniş yelpazede  tüm projeler için halka açık olan bir platformdur.  Bunun yanı sıra blok zincir teknolojisi ile iş sektörü arasındaki engelleri tamamen kaldırmak amacıyla atılmış olan adımların en büyüğüdür. Ontoloji, dağıtılmış ağlardan herhangi bir bilgisi yer almayan  işletmelerin blockchain teknolojisinin izin verdiği kadarıyla adeta devrim sayılabilecek bir platformdur. Hali hazırda, işletmelerin blockchain teknolijisi hakkında kapsamlı bir bilgiye sahip olmaması nedeniyle  altyapılarına entegre etmeleri için herhangi bir yol yoktur. İşte tam bu durumda Ontology(ONT) işletmelere bu desteği  vereceğini söylüyor.

Ontology(ONT) Coin Nereden Satın Alınabilir?

Günlük 1 milyar dolara yakın hacmi ile oldukça dikkat çeken www.binance.com sitesinden rahatlıkla ONT coin satın alabilirsiniz.

Ontology Network

Ontology Network

Ontology(ONT) Coin Nasıl Satın Alınır?

  • Öncelikle Binance’ye kayıt olmanız gerekiyor. Merak etmeyin çok kısa süre içerisinde kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kayıt sırasında güvenlik nedeniyle sizden hesabınızı doğrulamanız talep edilecektir. Kayıt olduktan sonra, kayıt formunda girdiğiniz postaya giriş yapmanız ve borsada kayıtlı olduğunuzu doğrulamanız istenen maildeki bağlantıya tıklamanız gerekiyor. Hesabınızı güvende tutmak istiyorsanız etkinleştirilmiş 2FA kullandığınıza dikkat ediniz.
  • Binance borsasında biraz Bitcoin yada Ethereum gibi coinler gönderin. Ontology(ONT) coin satın almak istiyorsanız borsanızda bulunan cüzdanınıza para aktarımı yapmanız gerekiyor.  Bunu yapmak için sayfanın üst kısmındaki “Funds” bağlantısına giderek “Deposits & Withdrawals”  seçeneğine tıklayın.
  • Size özel oluşturulan özel cüzdan adresini göreceksiniz.  Bu adresinizi harici cüzdanınıza veya bitcoinlerinizi sakladığınız başka bir borsaya kopyalamanız gerekir. Oluşturulan adrese bitcoin satın almak istediğiniz Ontology(ONT) tutarını transfer edin. Daha sonra biraz bekleyin ve fonlarınız Binance hesabınıza çok kısa zaman içerisinde geçecektir.
  • Binance logosunun yanında yer alan  ‘Exchange’  sekmesine tıklayın  ve ‘Basic’ seçeneğini seçin. Sayfa karşınıza geldiği zaman  sayfanın sağ üst kısmında yer alan  ONT/BTC çifti bulun.
  • Grafiğin hemen altında bulunan i “Buy” bölümünde, Price başlıklı ilk kutuda ne kadar para ödemeniz gerektiğini yazacaktır. Amount yazan kısıma ise satın almak istediğiniz coin miktarını belirteceksiniz.

Bir önceki Zcash Coin Nedir? başlıklı yazımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz.