bitcoin borsası

Loom Network Coin nedir; bir kripto para birimi olup blockchain teknolojisine sahiptir. Blockchain teknolojisinin geliştirilebilir olması farklı sistemlerin kurulmasına imkan verir. Normalde bazı uzmanlar tarafından bu teknolojinin finansal sistemi bozacağı iddia edilse de Loom Network tarafından çok farklı bir şekilde kullanılmıştır. Loom Network genel olarak bu teknolojiden yararlanma durumu olan oyun ve uygulamalar üzerine yoğunlaşıyor.

Loom Network Coin Nasıl Çalışır?

DAppChains etrafında dönen Loom Network farklı bir amacı hedeflemektedir. Etherium tabanlı olarak çalışan oyunların, sosyal medya uygulamalarının ve kripto para toplayıcılarının bir arada herhangi bir sürtünme olmadan toplanabilmesini amaçlar. Bu ekosistem blockchain temelli olacak ve bu da hem merkezi olmamasını hem de insanlar tarafından okunabilmesi anlamına gelecektir.

Loom Network Coin Nereden Alınır?

Farklı bir çalışma sistemi olan Loom Network çok kısa bir süre önce dolaşıma girmiştir. Fakat fikrin ilgi çekici olmasından dolayı kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmüş ve bir dönem 400 milyon dolara yakın işlem hacmine sahip olmuştur.

Bu kripto parayı almak için işlem gördüğü sanal borsaların bilinmesi önemlidir. Çok yakın zamanda dolaşıma sokulmasına karşın Binance gibi önemli bir borsada işlem görmeye başlamıştır. Bunun dışında LATOKEN, Hutbit, KuCoin ve Yobit işlem görülen diğer borsalar olarak dikkat çekmektedir. Bunların dışında da daha küçük ölçekli borsalarda da işlem görür.

Loom Network almak isteyen kişilerin öncelikle Paribu hesabı açarak Bitcoin alması ve bunu Binance ya da farklı bir sanal borsadaki hesaplarına göndermesi gerekir. Daha sonra Bitcoin ile Loom Network coin alınabilir.

Loom Network Coin Fiyatları

İlk olarak piyasaya sürüldüğünde 0,09 dolar gibi düşük bir fiyata sahip olmasına karşın kısa bir süre içinde Binance gibi önemli bir sanal borsada işlem göreceğinin açıklanması fiyatının hızla artmasına neden olmuştur. 2018 yılının Mart ayında kendi zirvesini görmüş ve 0,71 seviyelerine kadar yükselmiştir. Yani çok kısa bir süre içinde fiyatı yaklaşık 8 kat artmıştır. Daha sonra ise fiyatı düşmeye başlamıştır. Şuanda 0,18 dolardan işlem görmektedir. Loom Network Coin nedir