bitcoin borsası

Sanal para birimi olarak bilinen Litecoin kazanmak bazı siteler aracılığı ile mümkün olmaktadır. Bunun için ekstra bir ödeme yapılmamaktadır. Genellikle ilgili sitede üyelik oluşturmak kazanç sağlamak için yeterlidir. Bu tarz sitelerde kazanılan coinler tek cüzdanda toplanmaktadır.

Ücretsiz litecoin kazanmak için bazı siteler link paylaşmakta ve bu linkler ile sisteme giriş yapılmaktadır. Kazanılan litecoinler genellikle tek bir cüzdanda birikse de birkaç site için bu durum değişkenlik göstermektedir.

Moon Litecoin İle Litecoin Kazanmak

Ücretsiz  litecoin veren siteler içerisinde moon litecoin sitesi yer almaktadır. Siteye girilerek coinpot cüzdanına üye olma esnasında verilen mail adresinin girilmesi gerekmektedir. Bilgi doğru girildiği takdirde litecoin kazanmak mümkün olmaktadır. Sonraki aşamada güvenlik doğrulaması adına ben robot değilim seçeneğinin işaretlenmesi ile işlem tamamlanmaktadır.

Litecoin Veren Siteler Hangileridir?

Litecoin veren siteler incelendiğinde ilk etapta birkaç site göze çarpmaktadır. Bunlar cryptoller.com, bitcoin-gator.com ve zonebitcoin.com gibi internet siteleridir. Bu sitelerde aktarım faucet.box hesabına yapılmaktadır. Sitelerde i litoshi 0.00000001 litecoine denk gelmektedir. Buna göre zonebitcoin.com sitesinde 180 dakika 15600 litoshi, bitcoin-gator.com sitesinde 15100 litoshi 180 dakika ve cryptoller.com internet sitesinde ise 60 dakika 15000 litoshi olarak belirtilmektedir. Bu rakamlar en yüksek litoshi değerlerine sahip sitelerden alınmaktadır. Bunların haricinde daha düşük değerli siteler de bulunmaktadır.

Litecoin madenciliği konusunada göz atmanızı tavsiye ederim.

Kripto Para Veren Siteler

Günümüzde son derece popüler hale gelen kripto para piyasası pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Ancak bu piyasalarda işlem yapabilmek için belli bir bakiyeye sahip olmak gerektiğinden dolayı bu noktada piyasanın meraklıları sıkıntı çekmektedir. Buna yönelik olarak bazı siteler herhangi bir ücret ödemeden kripto para sahibi olunmasını sağlamaktadır. Burada sitenin amacı sayfalarının tıklanmasını sağlamak ve reklam yapmaktır. Faucet adı verilen bu sistemde bakiye biriktirilmekte ve daha sonra transfer seviyesine ulaşıldığında aynı birime çeviri yapılmaktadır. Buradan kazanç elde edebilmek için belirlenen aralıklar ile sitenin ziyaret edilmesi gerekmektedir. Böylece hesapta coin birikmektedir. Bu sistem sayesinde piyasayı öğrenmek daha kolay hale gelmektedir. Özellikle litecoin kazanmak için bu sistem son derece elverişlidir.