bitcoin borsası

Bu yazımızda diğer coinlere göre oldukça farklı olan Kucoin Shares hakkında bilgi vereceğiz. Peki, Kucoin Shares nedir? nasıl satın alınır? ne kadar?

Kucoin  Nedir?

“Halkın Değiştirilmesi”  olarak isimlendirilen  Kucoin , 2017 yılında birçok niş madeni paraya getirmiş olduğu avantajlarla ön plana çıkan  Binance’ın (diğer popüler kripto alışverişi)  önem kazanmasıyla ortaya çıkan bir platformdur. NEO / BTC ve GAS / BTC çiftleri ile birlikte NEO topluluğuna catering  yaparak başlangıç  yapıp NEO protokolü üstünde durmaya devam ettiler.

Kucoin Shares Nedir?

Kucoin Shares, Kucoin borsası nedeniyle ortaya çıkmış olan bir coindir. Genel olarak borsalarda  Bitcoin, Tether ve Ethereum gibi  kripto paraların yanı sıra bu piyasada bazı işlemler Kucoin shares üzerinden yapılır. Borsa günlük aldığı komisyon tutarının %90’ını elinde bulunduran  Kucoin Shares  bunları kullanıcılarına dağıtıyor. Yani ufak bir işlem yaparak borsanın kârına ortak olmuş oluyorsunuz. Aslında dışarıdan bakıldığında oldukça güzel bir durum. Ayrıca bunların yanı sıra son kur farkından ele edeceğini kar da cabası diyebiiliriz. Dediğimiz üzere diğer platformlara göre oldukça farklı.

KuCoin Shares (KCS) Nasıl Alınır?

Ülkemizde altcoin satın alabileceğiniz veya işlem yapabileceğiniz herhangi bir piyasa bulunmamaktadır. Bu  sebepten ötürü bu coini satın almak istiyorsanız yabancı borsalardan faydalanmalısınız.  KCS ise zaten KuCoin Borsasının kripto para birimi olması sebebiyle, KuCoin satın almak istiyorsanız kendi borsasından faydalanabilirsiniz. Eğer KuCoin Shares ilginizi çeken bir coin olduysa  Kucoin borsasına üye olarak bu coini kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kucoin Shares

Kucoin Shares

KuCoin Shares (KCS) Ne Kadar, Kaç Dolar?

Bu yazıyı yazdığımız 24.04.2018 tarihinde 1 KCS = 19,87 TL, 1 KuCoin Shares = 4,86 Dolar ve 1 KCS = 0.00051848 BTC  değerindedir. Tekrardan bu değerlerin yazıyı yazdığımız tarihte geçerli olduğunu belirtelim. KuCoin Shares toplam market hacmi 1.504.475.515 ₺ ve KuCoin Shares toplam market hacmi 367.949.120 $ değerindedir.

Açıkçası fiyat artışına ve değerine baktığımız zaman geleceği olan bir coin olarak gözüküyor. Fakat bunu birer yatırım tavsiyesi olarak algılamayın. Küçük ve büyük yatırımcılar için iyi bir yatırım olabileceğini söyleyebiliriz. Merak ettiğiniz sorular varsa yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.


Ayrıca Ark Coin  başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.