bitcoin borsası

IOTA kendinize açtığı yeni yolda emin adımlarla ilerlerken, daha fazla kazandırmak için gayret ediyor;

IOTA Tercih Edersem Risk Alır mıyım?

Her zaman için kullanılmalı ve gösterilen bütün başarıların devamının geleceğinin bilgisinden emin olunmalıdır. 2008 çıkışlı Bitcoin artık göstermiş olduğu başarısızlık öyküsünü karalamaya devam ederken, rakipler hızla kendilerini belli etmeye başladılar. Bunun temelinde Bitcoin için ağır çöküşü yatsa da birçok şirketin işine geldi. Kullanıcılar için söylenmekte ihtiyaçlarının tek bir noktadan sağlanması imkânsızdı. Bunun için sürekli olarak iletilen taleplerin karşılanması gerekiyor. Her biri birinden ayrı bir özellik taşısa da genel olarak talepler göre hareket edilmekte. IOTA yı tercih istiyorsanız, IOTA coini kullanmak isteyenlerin bilmesi gereken konuları inceleyiniz.

Defalarca dile getirilse de hiçbir şekilde çözüme kavuşturulmayan bir durum olan hesap ücretlerinde tavan fiyatlar, geçen zamanla daha fazla yormaya başladı. Neden olarak tek bir yapı olan Blockchain teknolojisinin kullanılmasının zorunlu olması sebep olduğu söyleniyor. Söylenmese de net olarak bilinmesi gereken bir durum, işlem yapmak için başka seçenek yoksa o tercihi kullanmak zorunda kalırsınız. Diğer yandan kullanılmakta olan ve bahsi geçen tüm detaylar kendileri için gereken yükün taşınmasına müsaade etmiyor. Yani IOTA gibi ücretlerin azaltılması için gayret eden sanal para birimleri desteklenmiyor. Bunun için farklı yollara başvurulmaya başlandı. Sağlam bir sistem üzerine oturtulursa, tüm dengelerin değişmesi an meselesi olabilir.

IOTA

IOTA

IOTA Nasıl Bir Yol İzleyecek?

Kendisine ait olarak düzenlenmek olan her adımı yeni bir teknoloji olan Tangle adı altında gerçekleştirmeyi planlıyor. Bunun için gösterilen çaba kesinlikle takip edilmeli ve desteklenmek zorunda. Bu adımla birlikte ucuz bir maliyetten öte, bedava, hiçbir ücret ödenmeden nesne aktarımı gerçekleştirilebilir.

Hızlı ve çok makul fiyatlarda, büyük aktarımların gerçekleşmesi kullanıcıları peşinde getirecektir. Zamanla insanların daha fazla bilgi ve birikime sahip olmaları konuya ilgiyi artıracaktır.

Bilindiği gibi kullanmanın faydaları sadece bununla sınırlı değil. Herhangi bir dosya aktarımı yaparken, göstermiş olduğu gizlilik politikası protokolleri kesinlikle es geçilemez bir özelliktir. Kesintisiz gelişime açık bir kulvardan yoluna devam ederken, Bitcoin birimi için geri sayım başlamış gibi gözüküyor.