bitcoin borsası

IOTA kendisiyle birlikte getirmiş oldukları yenilikleriyle tanınmakta, ünün hakkını vererek en iyiler listesinde gösterilmektedir, ek olarak IOTA’yı tanımak isteyenlerin Tangle teknolojisi konumuzuda okumasını tavsiye ederiz. Gelecek için önemli bir kripto para birimidir.

 

IOTA Coine Genel Bakış

IOTA direk olarak tabir edilen nesnelerin interneti manasına gelmektedir. Kripto para sınıfının en köklü ve sağlam alt yapısını sağlam olmasıyla birlikte gösterilmekte olan talep kesinlikle boş değil. Mantık olarak ödenmekte olan ücretlerin daha uygun ve makul hale gelmesini sağlarken, kaynak paylaşımını desteklemesi oldukça rengini belli eden bir nitelik olarak akıllarda kalıyor. Bitcoin ile başlamış olan dijital para borsaları göstermekte oldukları gelişim sonuçları ve beklentileri karşılamakta olmalarıyla artık yeni bir sayfa açmış bulunuyorlar.

iota

IOTA Kripto Para

 

Artık tüm Dünya’nın kabul etmek zorunda olduğu bir teknoloji olan blockchian, neler yapabileceği konusunda sınırının olmadığı gerçeğini gözler önüne serecektir. Ortalama olarak bilinmesi gereken bir özelliği tamamen masraf karşıtı olduğudur. Yapılan çalışmalar bazı aktarımların, hesap kesim ücretlerinden daha düşük olduklarını göstermektedir. Sadece yatırım ve yüklü bir kazanç elde etmek için çabalayan insanlar için oldukça gereksiz bir seçim olacaktır.

Aynı zamanda sistem üzerindeki maliyetini karşılamak adına, daha fazla gereksiz transferleri desteklemeleri problemi daha büyük bir hale getirmektedir. Ne kadar istenmese de işlemlerin gerçekleşmesi için gereken bütün adımlar bu sayede gerçekleşmek zorunda. Bu sistem dışında işlem yapma gibi bir lüksün olmaması, ödenmesi istenen ücretlerin yerine getirilmesi zorunlu hale getirmektedir.

IOTA Kullanılmazsa Büyük Sorunlar Olur Mu?

IOTA için geleceğin tarzı denilmesinin çok haklı nedenleri vardır, bu yüzden kullanılmaması eksiklik yaratabilir. Bunun başlıca sebepleri vardır, ilk olarak kullanıcılar ve şirket yöneticileri arasındaki uzaktan süren çatışmaların son bulması. Bunun için gereken sistem alt yapısı neden bu kadar kendisine özgü bir ödeme yolu seçilmesin sorusunu akıllara getirirken Tangle adında, devrim niteliğinde bir seçenek karşımıza çıkıyor.

Bu adıma neredeyse bütün ödenen aktarım ücretlerini tamamen ortadan kaldırması anlamına geliyor. Bu nedenle direk olarak devrim özelliği taşımaktadır. Yukarda bahsetmekte olduğumuz zorunluluğun ortadan kalkması bir yana sadece işlem ücretinin olmaması bile nesnelerin direk olarak aktarılması anlamına gelmektedir. IOTA için söylenen en net bilgi nesnelerin interneti olacaktır, yakın zamanda ücretlerin kalkması sonuçları netleştirecektir.