bitcoin borsası

Siz değerli okuyucularımızın oldukça merak ettiği ICON Coin Nedir?, Geleceği var mıdır?, ICON yükselir mi? gibi sorulara bu yazımızda yanıt vereceğiz.

Geçtiğimiz sene tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok fazla konuşulan ve popüler hale gelen  dijital para birimleri,  yatırımcılarına çok fazla para kazandırmış durumda. Fakat Bitcoin, Ethereum, Litecoin  gibi sanal para birimlerinin son zamanlarda fiyatlarının iyice yükselmesi nedeniyle, küçük yatırımcılar Altcoin’lere yönelmiştir. Altcoin’lere yatırım yapmak isteyenlere önerimiz; almayı düşündüğünüz dijital paranın amaçlarını, hangi altyapıyı kullandıklarını, ortaklıklarını, kısa ve uzun vade de fiyat beklentilerini çok araştırıp bilmelisiniz. Paranızı aniden yükselen coinlere yatırım yapmak yerine dediğimizi yaparsanız çok daha fazla kazanabilirsiniz. Siz değerli okuyucularımızın için bu yazımızda ‘’ICON Coin Nedir?’’, ‘’Geleceği var mıdır?’’, ‘’ICON yükselir mi?’’ gibi sorulara yanıt vereceğiz.

ICON Nedir?

ICON, her konuda özgür toplukların oluşturduğu ve herhangi bir merkeze bağlı kalmayan bir dünya modelini istemektedir.  ICON, birbirinden farklı  yönetim şekillerini bulunduran, toplulukların bağlantı kurarak, iletişim sağlayabilecekleri herhangi bir merkeze bağlı olmayan  sahip ağdır. ICON, bağımsız bir  yönetim işleyişine sahip olan  DAPP tasarlayarak, isteyen tüm yatırımcıların kendi altyapısına katılmasına olanak sağlamaktadır. ICON, günlük yaşantımıza blok zincir  altyapısını getirmektedir.

İcon Coin

İcon Coin Nedir? Geleceği Var mıdır?

ICON Coin Gelecek Vadediyor mu?

ICON coin yatırımcılar tarafından hazırlanan, kısa zaman içerisinde yüksek paralar kazanmanıza olanak sağlayan  kripto para birimleri  arasında bulunmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken husus ise şirketin vizyonudur. ICON’un vizyonu bir çok yatırımcı bu coini güvenli bularak büyük yatırımlar yapmaktadır. Açıkçası kesin bir geleceği var veya yok demek yanlış olur. Şuan bu yazıyı yazdığımız tarihte 1 ICX = 11,63 TL, 1 ICON = 2,91 Dolar ve  1 ICX = 0.00036246 BTC etmektedir. 

ICON Coin’e Yatırım Yapılmalı Mı?

ICON coin yükselişi ve güvenilir bir altyapıya sahip olması nedeniyle bir çok yatırımcı tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Eğer ki sizde küçük bir yatırımcı iseniz bu altcoin’e yatırım yapabilir ve paranızı değerlendirebilirisiniz. Fakat kesin olarak yatırım yapılmalı ve yapılmamalı diyemeyiz. Bu coin hakkında merak ettiğiniz sorularınız var ise yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Bir önceki Binance Coin isimli yazımıza da göz atabilirsiniz.