bitcoin borsası

Bugün ki yazımızda yine merak edilen coinler arasında yer alan Hshare (HSR) coin hakkında bilgi vereceğiz. Peki, Hshare (HSR) Coin nedir? nasıl alınır? geleceği var mı?

Hshare (HSR) Coin Nedir?

Hshare, Binance, Kucoin  gibi borsalardan alım – satım yapılabilen ve 2017’nin son aylarına doğru ortaya çıkmış sanal para birimidir. Oldukça yeni bir sistem olmasından hariç, ileri ki zamanlarda  kar oranının iyice artış yaşayacağı düşünülmektedir. Bu zamanlarda alım fiyatı oldukça uygun olması sebebiyle küçük yatırımcılar için oldukça ideal bir platform olduğunu dile getirebiliriz. Bir coin borsa içerisinde HSR olarak isimlendirilmektedir. Peki, şimdi asıl merak edilen konuya geçelim.

HShare(HSR) Coin Özellikleri ve Önemli Yönleri

İşlemci ve ekran kartı ile madencilik yapılmasına olanak sağlaması en güzel özelliklerinden birisi. Kullandığınız sisteme göre daha hızlı bir şekilde mining işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Blok ödülünün ise 1,6 HSR seviyesinde olduğunu söyleyebiliriz. Bu coin yaklaşık olarak 28 milyonluk bir coine sahip. UTXO blockchain sistemi dikkate alınmaktadır. Açık kaynak kodlu olmasının yanı sıra, GitHub’dan faydalanarak  kod yazılımlarına göz gezdirebilir ve hangi aşamada olduğunuzu görebilirsiniz. Diğer tüm coin sistemlerinde olduğu gibi bu sistemde de zincir üretiminize destek çıkmaktadır.  PoW ve PoS sistemleri sayesinde hem coin hem de  yatırımlarına şans tanımıştır.

Şuanlık Eth getirisini aştığını söylemek yanlış olur.  Fakat ani yükseliş ve inişlerin olmadığı uzun zamandan beridir sabit konumda olduğunu söyleyebiliriz.

Hshare Nereden Alınır?

Eğer ki güvenilir bir şekilde Hshare (HSR) coin almak istiyorsanız aşağıda ki iki borsayı siz okuyucularımıza tavsiye ederiz. Bu iki borsa Binance ve Kucoin’dir.
Binance üyelik linki: https://www.binance.com/
Kucoin üyelik linki: https://www.kucoin.com/

Hshare (HSR) Coin

Hshare Coin’in Geleceği

Cüzdan olarak HCash Wallet’ı kullandığını belirtelim. Bu sebepten dolayı sisteme giriş yaparak kaç saniyenizi vermeniz yeterli. Public ya da private key oluşturarak aktarım yaptığınız zaman faydalanabilirsiniz. Şu sıralar 24  dolar seviyesinde seyreden Hshare, kısa bir süre sonra yatırımcılarını sevindirecek gibi durmakta. Bir çok tahmine göre taleplerin artışa geçecek. Bu yazıyı yazdığımız 22.04.2018 tarihinde Hshare coin $8,06, $345.886.015 USD ve 0,00090680 BTC  değerindedir.


Ayrıca bir önceki DigiByte Coin (DGB) Nedir? Nasıl Satın Alınır? başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.