bitcoin borsası

GAS Coin nedir ; NEO GAS olarak bilinir. NEO blok zincirinin temel taşıdır diyebiliriz. Pek çok sayıda avantaja sahip bir kripto para birimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Borsada oldukça değer görmektedir. Bu nedenle borsadan kazanç elde etmenize yardımcı olacaktır. Merkezi bir şekilde kurulmuştur. Çin’de yer alan bir firmanın oluşturduğu GAS, Çin Hükümeti tarafından destek görmektedir. Birçok programlama dilinin kullanılmasına olanak sağladığı için çok geniş bir havuza sahiptir. Güvenilirdir ve kolay kazanç elde etmenizi sağlamaktadır. Kolayca satın alınabilmektedir.

GAS Coin Yatırımı Nasıl Yapılır?

Fiyatı düşük olduğu için ani çıkışlar yaptığı zaman yatırımınızı ikiye katlamanız mümkün olabilmektedir. Büyük e-ticaret siteleri ile yapılan bağlantılar nedeniyle de ilerleyen dönemler için olumlu tahminler yapılmaktadır. İleriye dönük yatırımlar yapmak isteyenler açısından GAS’ın olumlu bir yatırım olacağı söylenebilir. GAS; NEO ağını kontrol etmek amacıyla tasarlanmış olup NEO’nun iki farklı parası mevcuttur. Biri NEO ve diğeri de GAS olarak bilinen NeoGas’tır. Her iki para birimi de 100 milyon para sınırına sahiptir. NEO zincirindeki şirketler, uygulamalarını NEO üzerinde çalıştırabilmek için GAS harcamak zorundadırlar. Böylece ağ büyüdükçe ve kullanım miktarı arttıkça GAS miktarı da artmak zorunda kalacaktır. GAS coinin @’ından fazlası Huobi borsasında işlen görürken % ile birçok altcoini bünyesinde barındıran Binance borsasından da alım yapılabilmektedir.

GAS Coin Nasıl Alınır?

neo

GAS coin satın alabilmeniz için öncelikle ethereum ya da bitcoin satın almanız gerekmektedir. Bunun için de öncelikle ülkemizdeki Paribu veya BTCTURK sitelerini kullanmak durumundasınız. Bitcoin veya etherum satın aldıktan sonra Huobi ya da Binance gibi borsaları kullanarak GAS coin sahibi olabilirsiniz. NEO sahiplerine GAS formatında ödüller verilebildiği gibi GAS ayrı olarak da satılabilmektedir. Geçtiğimiz dönemde NEO ağının düğümlerinden birinin tam da karşılıklı onay sürecinde iken bağlantısının kesilmesi nedeniyle çökme yaşadı. Bu hata NEO için büyük bir kusurdu ve çok fazla merkezileştirilmiş olduğunu ortaya koydu. Tek bir düğümün NEO ağını tamamen hasara uğrattığı görüldü. NEO, Çin’in etherumu olarak bilinirken yaşanan olumsuzluk yatırımcıların güveninin sarsılmasına neden olmuştur.  GAS Coin nedir