bitcoin borsası

Kripto para yatırımlarının günümüzde ki en ideal sistemlerinden birisi olarak dikkat çeken Ethereum nasıl alınır sorusuna yanıt vereceğiz. Kripto para sistemlerinde artık her geçen gün çok daha yeni alternatifler bizlere sunulmaya başlandı. Altcoin adını verdiğimiz bu sistemler, ICO süreçlerinin ardından ulusal pazarda çok ciddi anlamda fark yarattığını da net olarak söyleyebiliriz.

Ethereum sistemine dair ülkemiz pazarında da yeni nesil yatırım seçenekleri ön plana çıktı da diyebiliriz. Dolayısı ile bu kripto para modeli, her geçen gün büyüyor. Yatırımcılarını zengin etmeye devam ediyor.

Ethereum Nedir?

Ethereum, açık kaynak kodlu olarak geliştirilmiş ve Blockchain altyapısını kullanan yeni nesil kripto para sistemlerinden birisidir.

ETH kısaltması ile birlikte kripto para borsasında hizmet vermektedir. En yaygın, maddi değeri en yüksek yazılım sistemlerinden birisi olarak da dikkat çekmiştir. Dağınık yapısı sayesinde çok daha geniş kitlelere erişmiştir. Ethereum birim fiyatı an itibari ile 2,720 TL olarak işlem görmektedir. Bitcoin, bundan çok daha yüksek bir maddi değer olarak da dikkat çekiyor demek yanlış olmaz sanırım.

Ethereum sisteminin zaman içerisinde ülkemiz pazarına da geldiğini söyleyelim. BTCTurk, bu anlamda en gelişmiş ve güvenilir yatırım sistemlerinden birisidir.

Ethereum Nasıl Alınır?

BTCTurk sistemi, günümüz pazarında çok ciddi anlamda fark yaratır. Dolayısı ile bu anlamda sizlere daha yeni örnekler sunabilmek adına ilerliyoruz. Tabi ki bu anlamda sizleri aşamalar hakkında da bilgilendirmek istiyoruz. Aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

  • Öncelikli olarak www.btcturk.com sitesine giriş yapın.
  • Sitede anasayfa kısmında güncel kurları görebilirsiniz. Sağ üst köşede yer alan HESAP OLUŞTUR sekmesine tıklayın. BURAYA TIKLAYARAK da kolay şekilde sayfaya ilerleyebilirsiniz.
  • Hesap oluşturma esnasında sizden istenen bilgileri eksiksiz, doğru ve şifre olarak güvenli olarak belirleyin.
  • Sonrasında telefonunuza gelen SMS ve mailinize giden onay linki ile hesabınızı onaylayın. Artık BTCTurk sistemini kullanarak yatırım hesabını oluşturdunuz.
  • Sonrasında Etherum Satın Al sekmesinden kendinize özel panelinizde yatırım yapabilme şansına da sahip olabilirsiniz.

BTCTurk sisteminin en iyi yanlarından birisi de TL bazında işlem yapabildiğiniz sistemlerden birisi olarak dikkat çeker. Kredi kartı, Havale / EFT ya da Papara ile ödeme yaparak Etherum satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu neden dolayısı ile BTCTurk sisteminin sizlere sunduğu avantajları sonuna kadar değerlendirin.