bitcoin borsası

Coin sektöründe yatırım yapma amacı içerisinde olan siz değerli okuyucularımız için en popüler altcoinler 2018 verilerini inceleyeceğiz. Dünya genelinde artık yatırım pazarında en çok ön plana çıkan seçeneklerden birisi alternatif altcoin birimleri. Web sitemizin de sektör içerisinde kısa süre içerisinde büyümeye başlaması, birçok ideal seçeneği de beraberinde getirdi demek yanlış olmaz sanırım.

Dünya genelinde popüler hale gelmiş altcoin birimleri ile alakalı olarak bir inceleme yapma yoluna gidiyoruz. Popüler altcoin birimleri, zaman içerisinde sizlerin de kazanç hedefleriniz için ciddi anlamda ideal seçenekler sunacak. Bu anlamda elimizden geldiğince sizlere birkaç farklı fikir sunacağız.

En Popüler Altcoin Birimleri Hangileridir?

Bu liste içerisinde sizlere birçok farklı seçenek sayabiliriz. Ancak özellikle 2018 yılında ciddi anlamda fark yaratan imkanlardan birisi de oldu. Nitekim her geçen gün sizler için analistlerin verilerini inceleme yoluna gidiyoruz. Bu aşamada sizlere önereceğimiz birkaç farklı altcoin birimi söz konusu. Hemen başlayalım.

Ripple (XRP)

Büyüme safhasında olan ve kısa süre içerisinde yatırımcı kitlesini çok ciddi anlamda arttıran birimlerden birisidir. Türkiye genelinde de çok fazla tercih edilmekte. Dolayısı ile en çok yükselen değerlerden birisidir.

Factom (FCT)

Belki adını bile duymamış olabilirsiniz ancak popülarite anlamında kısa sürede adından ciddi şekilde söz ettiren bir birim olduğunu da net şekilde söyleyebiliriz. FCT, her geçen gün daha geniş kapsamlı yatırımcı kitlesinin tercihleri arasına giriyor demek yanlış olmaz.

Monero (XMR)

Monero, ilerleyen süreçte değerini ciddi anlamda katlaması beklenen altcoin birimlerinden birisidir. Gizlilik safhasına çok daha fazla önem veren ve yatırımcıları her geçen gün kendisine çeken bir birim olduğunu da net şekilde söyleyebilme şansına sahibiz. Dolayısı ile bu anlamda sizlere birkaç yeni örnek sunabiliriz.

Litecoin (LTC)

Litecoin, yine kısa süre içerisinde parlayan ve en çok güven veren birimlerden birisi olarak dikkatleri çekti. 2011 yılında kurulan bu sistem, teknoloji olarak incelediğimiz zaman Bitcoin biriminin çok daha ilerisindedir. Günümüzde değerini biraz daha katlama yoluna gitmeye başlamıştır.

Dash (DASH)

Açık kaynak kodlu bir kripto para birimi olarak da yine ciddi anlamda fark yaratan bir birim olarak da dikkat çekiyor. Peer to peer sistemlerden birisi olarak tanınır ve günümüzde ciddi anlamda fazla yatırım alır. Dolayısı ile kalitesini net şekilde göstermiştir.

Ethereum (ETH)

Ethereum zaten dünya genelinde en çok talep gören kripto para birimlerinden birisi olarak dikkat çeket. ETH, kısa süre içerisinde de büyüme gösterdi ve 2018 yılının yine en popüler kripto para birimlerinden birisi oldu.