bitcoin borsası

Bugün ki makalemizde yatırımcıların ciddi anlamda araştırdığı en çok kazandıran kripto paralar hakkında bir liste paylaşayacağız. Listemiz oldukça geniş. Altcoin sektörünün kısa süre içerisinde büyümesi ile birlikte alternatif sistemler çoğaldı. İnsanlar, hangi kripto para sisteminin daha çok kazandırdığı hakkında da net bir şekilde bilgi sahibi değiller.

Biz, bu makalemizde yatırım alanında en çok kazandıran altcoin listesi üzerinde en iyileri sizlere sunacağız. Türkiye genelinde de özellikle çok ciddi anlamda büyüyen bu yatırım alanı ile alakalı olarak sizleri bilgilendirmek en büyük amacımız. Hemen konu üzerine değinelim.

En İyi Altcoinler

Dünya genelinde adından söz ettiren birkaç farklı kripto para sistemi olduğunu öncelikle söylemeliyiz. Dünya genelinde altyapıları en çok kullanan sistemler olarak da bu coinleri net bir şekilde söyleyebiliriz. Bitcoin, Etherium ve Ripple, sektörün en çok ön plana çıkan ve en güvenilen markalarından birisi olarak dikkat çekiyor. Hatta sonradan ortaya çıkan altcoin sistemleri de bu iki markanın altyapısını kullanıyor.

Yerli kripto para sistemi olarak geliştirilen NeXpara, bu anlamda etherium altyapısı ile geliştiriliyor. Kısacası altyapı, üç büyük coin sisteminin çevresinde ilerliyor. Dolayısı ile bu seçenekleri derinlemesine bir şekilde analiz etmek de yine çok çok önemli imkanlardan birisidir.

Bitcoin

En çok kazandıran ve kısa süre içerisinde değerini katlayan bir kripto para sistemidir. Günümüzde 9.000 Dolar dolaylarında bir kuru mevcut. Yatırım uzmanları ise 125.000 Dolar’a kadar yükseleceğini ciddi anlamda ön görüyor. Ancak değerleri en çok dalgalanan da kripto para birimidir.

Bitcoin Cash

Yine Bitcoin altyapısı ile geliştirilmiş olan yenilikçi bir fikir olarak niteleyebiliriz. Günümüzde kur değerleri 2000 Dolar’a kadar yükselme göstermiştir. Dolayısı ile farklılık yaratan bir imkan da diyebiliriz.

Bitcoin Cash

Ethereum

Ethereum, dünya genelinde çok hızlı büyüyen bir kripto para sistemi olarak ön plana çıkıyor. Kısa bir zaman dilimi içerisinde geniş kitlelere eriştiğini de net olarak söyleyebiliriz. Ülkemiz pazarında da sıkloık ile tercih edilen bir altcoin modeli olarak da dikkat çekiyor.

Ethereum

Lisk

Birçok kişi bu kripto para sisteminin adını duymamış olabilir. Lisk, maddi değer olarak yavaş yavaş da olsa kendisini kısa bir zamanda değerli hale getirmeyi başarıyor. Öyle ki altyapısı, birçok kesim tarafından ciddi anlamda güvenilir.

Lisk

Ripple

Ripple, dünya genelinde ciddi anlamda fark yaratan ve ön plana çıkan bir sistem. Nitekim ülkemiz genelinde de en çok güvenilen altcoin sistemlerinden birisi olduğunu net olarak söyleyebiliriz.

Ripple

Monero

Değerini her geçen gün biraz daha katlayan ve ilgi görmeye başlayan uluslararası pazarda ki coin sistemlerinden birisidir. Yine adını çok fazla duymamış olabilirsiniz. Ancak güvenilirlik açısından en iyilerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz.

Monero