bitcoin borsası

Bu yazımızda sanal para birimi olan ve 21 Mart 2018 tarihinde en değerli 42. sanal para  pirimi olan Bytom Coin hakkında bilgi vereceğiz. Peki, Bytom Coin nedir? Bytom Coin nereden alınır? değeri ne kadardır? tüm soruların cevabı yazımızda…

Bu yazımızda sanal para birimi olan ve 21 Mart 2018 tarihinde en değerli 42. sanal para  pirimi olan Bytom Coin hakkında bilgi vereceğiz. Siz değerli okuyucularımızın tüm merak etmiş olduğu sorulara yanıt vereceğiz.

Bytom Coin Nedir?

Bilgisayarlarınızın kapasitesini ölçmenize yardımcı bir birim olan Bytom varlıklar ile etkileşim protokolü  yapılmasına olanak sağlamaktadır.  Bytom coini Blockchain teknolojisi kullanan coinler  arasında yer alması sebebiyle  takas edilme işlemlerinde, kumar oynatma işlemlerinde ve  bir çok farklı işlerde kullanılan  bir para birimi olarak  bizlerin karşısına çıkmaktadır.

Bytom Nereden Alınır?

2 farklı sanal borsa üzerinden satılan bu sanal para birimini almak için ya Gate.io ve OKEx  borsalarından faydalanarak bu para birimine yatırım yapma olanağınız bulunmakta. Bu coinin  henüz olarak ülkemizde satışı yapılmamaktadır. Fakat çok kısa süre içerisinde bu coinin ülkemizde ki piyasada da satılacağını ifade edebiliriz.

Bytom

Bytom nedir? nereden alınır?

Bytom Nasıl Alınır?

Yukarıda bahsettiğimiz üzere bu coini Gate.io ve OKEx gibi borsalardan alabilirsiniz. Bytom coini almak için Gate.io veya OKEx borsalarında üyelik açmanız gerekmektedir. Bu borsalarda açacağınız sanal cüzdanınıza istediğiniz kadar Bytom coini alarak sizde bu coini yatırımlık olarak düşünebilirsiniz. Hatta istediğiniz zaman diğer borsalarda yer alan coinlerinizi bu borsaya aktararak  Bytom coini satın alabilirsiniz.

Bytom Ne Kadar, Kaç Dolar?

Bu yazıyı yazdığımız  05.04.2018 tarihinde 1 BTM = 1,96 TL, 1 Bytom = 0,49 Dolar ve 1 BTM = 0.00007224 BTC değerindedir. Bu yazıyı yazdığımızda değeri 0,49 dolar olan bu coin kullanıcılarına %0.5  oranında bir kazanç sağlamıştır. Arkadaşlar bu coin hakkında kısaca bir yorum yapmak gerekirse, bir çok altcoine göre oldukça avantajlı ve bir çok yatırımcısına kazandıran bir coin. Fakat bunu birer yatırım tavsiyesi olarak algılamayın. Gerçekten bir altcoine yatırım yapmayı düşünüyorsanız Bytom’un size göre olduğunu söyleyebiliriz. Ama şunu unutmamakta fayda var bir coine yatırım yaparken onu iyice araştırmalısınız. Umarız bu yazımız sizler için yararlı olmuştur.

 Ayrıca ONT Coin Nedir? başlıklı yazımıza bakmanızı tavsiye ederiz.