bitcoin borsası

VeChain, tedarik zinciri yönetim zarfını iyileştirmek ve geliştirmek için tasarlanmış, blok zincir tabanlı her türlü ürünün bilgisine ulaşabilmemiz için tasarlanmış bir bilgi dönüştürme platformudur. VEN coin gelecekteki kullanılabilecek kripto birimlerinden biridir.

 

VeChain (VEN) Coin Nedir?

VeChain, değiştirilmeye karşı korumaya sahip dağıtık defter teknolojisinden yararlanarak, satın alınan ürünlerin kalitesini ve özgünlüğünü belirleme noktasında perakendecilere ve tüketicilere yardımcı olacaktır.

VEN ile beraber artık ürünlerin üzerinde bir barkod bulunacak ve bu barkod sayesinde ürünlerin en son kullancıya gelene kadar nerede, nasıl ve ne kadar zaman geçirdiği gibi bütün ayrıntılar öğrenilebilecek.

Singapur merkezli bir kurum olan VEN, kar amacı gütmeyen bir vakıf nezdinde Çin’den yönetilmektedir. VEN coin, etherium tabanını kullanmaktadır. Kısa bir bilgi olaak VeChain yakın zamanda bir marka güncellemesi yapacağını  ve artık VeChain(VEN) yerine VEN Thor olacağını ve kısaltmasınında VEN’den VET’ e çevirileceğini duyurdu. VEN oldukça geniş bir geliştirici ekibe sahiptir. Hatta kendileri en geniş geliştirici ekibe sahip olduklarını iddia ediyorlar. Şu an işlem görmekte olan VEN sayısı 466.908.666 adettiir. Bu sayısı ilerki zamanlarda coin yakma işlemi gerçekleşmezse 873.378.637’e yükselecektir.

VEN Tarafından Sunulan Hizmetler

  • API Ağ Geçidi Hizmeti

Geliştiricilerin herhangi bir düzeyde, ölçekte API meydana getirmesi, takip etmesi, bakımı, yayına sokması ve güvenliği tarzındaki işlemleri sağlması için bir AWS hizmeti sunmaktadır.

  • Üçüncü Taraf Hizmetleri

Şirket, üçüncü taraf hizmetleri oluşturup sunmalarını sağlayacak somut sistemler ve yapılar oluşturmuştur. Bu sebeple, şirketiniz için mali işlemleri gerçkeleştirecek güvenilir bir şirket arayışındaysanız, VEN yüksel kalitede hizmetleri çok uygun fiyatlara size sunacaktır.

  • Dağıtılmış Veri Toplama

VeChain, birden fazla alana bilgi toplama olanağı sağlayan dağıtılmış veri saklama alanı sunmaktadır.

ven

VEN

VeChain(VEN) coinîn Geleceği Var Mı?

Hiç şüphe araz etmiyor ki, blokchain teknolojisi tedarik zinciri yönetiminde önemli bir yenilik olarak karşımıza çıkmaktadır. İş ortaklıklarını sürekli artıran ve dünya çapında bir çok firma ile işbirliğinde bulunan VEN teknolojik gelişmeler ile beraber tedarik zinciri yönetimini yeniden şekillendirebilecek yenilikçi bir güç olarak ileride çok önemli bir konuma sahip olabilir.

VEN Coin Nasıl Satın Alınır?

Türkiye’de bulunan ve işlem yapan kripto borsaları henüz VEN için işlem yapmamaktadır. VeChain almak için yapamanız gereken işlemler sırasıyla;

İlk olarak Türkiye kripto döviz borsalarından Bitcoin satın almak,

Daha sonra ise bu aldığınız Bitcoin ile Binance üzerinden VEN almak olacaktır. Ayrıca en iyi bitcoin borsalarını konumuzu okumayı unutmayın!