bitcoin borsası

Yerli kripto para birimi olarak dikkat çeken ve kısa süre içerisinde yüksekleri hedefleyen NeXpara hakkında bilgiler sunacağız. Kripto para sistemleri dünya genelinde aldı başını gitti. Dolayısı ile zaman içerisinde altcoin sınıfında da birçok farklı alternatif ortaya çıktı demek yanlış olmaz.

Yatırımcılar, bu alanda ciddi anlamda gelecek öngörüyorlar. Dolayısı ile ülkemiz girişimcileri de alternatif altcoin sistemleri geliştirme yoluna gidiyor. Yerli kripto para olma yoluna geliştirilen NeXpara sistemi de bunlardan birisi. Hedefler ise ciddi anlamda yüksekler.

NeXpara Nedir?

NeXpara, tamamen Türk yazılımcıları ve girişimcileri tarafından geliştirilen Türkiye’nin yerli ve milli kripto para modeli olarak tasarlanmıştır.

Geçtiğimiz günlerde satışı resmi olarak başlayan bu altcoin, zaman içerisinde çok ciddi anlamda ileri gidecek. %100 yerli ve %100 gerçek sermaye ile yola çıkan sistem, ilerleyen süreçte borsada işlem görmeye dahi başlayacak. An itibari ile web sitesinde hizmet vermeye başladı. Token olarak satışa çıkarılan bu sistem, henüz pazara resmi olarak çıkmadığından dolayı çok uygun fiyatlar ile satılıyor.

Nisan ayının başı itibari ile borsada da işlem görecek olan bu sistem, kur başı fiyatını da ciddi şekilde arttıracak ve piyasalara giriş yapacak.

https://www.youtube.com/watch?v=2ttXMeX0fHE

NeXpara Özellikleri

Sistem ile alakalı olarak resmi internet sitesi üzerinde derinlemesine şekilde bilgiler paylaşılıyor. Bu sistem hakkında bilgi sahibi olabilmek için www.nexpara.com sitesini ziyaret etmelisiniz. Ancak özellikleri, genel itibari ile %100 yerli bir proje için gayet iyi ve güven veriyor. Açıklanan özellikler aşağıdaki gibidir;

 • Merkezi olmayan altyapı
 • Her işleminiz için düşük işlem ücretleri
 • Yakında geliştirilecek olan her ATM’de geçerli olacak olan ATM kartı
 • Uluslararası pazarda dahil olmak üzere hızlı ve güvenilir para transferi
 • Mobil cüzdan uygulamaları (iOS ve Android)
 • Etherium altyapısı

resmi internet sitesinde de aynen bu şekilde açıklanıyor. Yukarıda gördüğünüz üzere NeXpara, Etherium altyapısını kullanmaktadır. Bu nedenle çok daha anlaşılır ve güvenilir seçenekleri sizlere sunar.

Yerli Kripto Para

Yerli Kripto Para

NeXpara Nasıl Alınır?

NeXpara, an itibari ile resmi internet sitesi üzerinden satışlarına resmi olarak başladı. Yakın bir zaman dilimi içerisinde de yerel ve uluslararası pazarda da işlem görmeyi hedefliyor. Satın alım işlemleri de son derece basit, pratik.

 • BURAYA TIKLAYARAK, NeXpara resmi internet sitesine kayıt işlemi yapmanız gerekiyor. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz olarak yapılmaktadır.
 • Gelen ekranda sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde dolduruyorsunuz. Sonrasında ise yazdığınız maile bir aktivasyon linki geliyor. Bu linke tıklayarak aktif ediyorsunuz.
 • Aktifleştirme işleminin ardından sisteme giriş yapıyor ve size özel panelinize giriyorsunuz.
 • Panelinde NeXpara Satın Al kısmına tıklıyorsunuz.
 • Burada satın alma talebinizi gerçekleştiriyorsunuz. Sistemde şuan için Havale/EFT ödeme yöntemi ile Bitcoin ödeme yöntemi aktif durumdadır. Yakında kredi kartı ile ödeme sistemi de getirilecektir.
 • Size her işlem için bir işlem kodu verilecektir. Bu işlem kodunu havale ya da EFT notu kısmına giriyorsunuz ve hızlı şekilde alımlarınız tanımlanıyor.

An itibari ile resmi internet sitesinde 1 NeXpara = 1 TRY olarak hizmet vermiyor. Ancak Nisan başı itibari ile bu fiyatlar değişiklik gösterecektir.