bitcoin borsası

Mithril (MITH) coin, Ethereum platformu üzerinde inşa edilen, tüm içerik üreticileri için bir sosyal medya tokenidir. Proje üreticileri tarafından sosyal madencilik olarak adlandırılan ve ağa katkıda bulunan içerik oluşturucularını ödüllendirmeyi amaçlayan bir platformdur. Bireyler arası işlemleri güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için blockchain teknolojisini kullanmaktadır. Lit adı verilen ve snapchat benzeri bir uygulama üzerinden işlem yapmaktadır. Bu platform üzerinden kullanıcının ağdaki etkileşimine göre Mithril coin ile ödüllendirilir. Proje ekibi, Mithril Vault cüzdan geliştirerek, MITH coin yanı sıra BTC ve ETH için depolama ve değiştirme imkânı sunacaklar.

Mithril Ne İşe Yarar?

Mithril kullanıcılarının ağ üzerinde ürettikleri içerikler ne kadar değerli olursa, sosyal mining aracılığı ile MITH coin kazanacaklar. Kazanılacak olan madencilik ödülleri, ağa katıda bulunan madencilerin, ağdaki etkileri ve başarılarıyla orantılı olarak dağıtılacaktır. Kullanıcıların, platforma kazandırdıkları değer ne kadar fazla ise MITH kazançları da o kadar artacaktır.

Tüm bu madencilik ve ödüllendirme işlemleri Ethereum ağı üzerinden yapılacaktır. Mithril ekibi, kripto para ve sosyal medya ile ilgilenenler için Lit platformu oluşturmuştur. Bu platform, hikâye haberleri, anlık mesajlaşma ve yeni arkadaşlar keşfetmek gibi özellikleri barındırmaktadır. Lit, kullanıcıların kişisel içeriklerden para kazanmalarına yardımcı olmak için, popüler sosyal ağlara entegre olur.

Lit, şu anda Mithril’in kilit parçalarından biridir. Lit uygulaması bununla da sınırlı kalmayacak ve mobil cihazların kameralarına entegre olarak, kameralara için gelişmiş modern algoritmalar oluşturacak. Bu sayede kullanıcılar mükemmel fotoğraf deneyimlerine sahip olabilecekler. Bunun yanı sıra Lit sohbet odası, gruplar, arkadaşlar ve topluluklar arasında hikâyeleri paylaşma yeteneği gibi çeşitli özellikleri barındıracaktır. Lit Discover, kullanıcıların bağlantı kurmaları için yeni kişiler bulmasına izin verecektir.

Mithrili’in Hedefi Nedir?

MITH Coin

MITH Coin

 

Mithril’in hedefi, en iyi blok zincirini oluşturmak için sosyal ağ uygulamalarını kullanmaktır. Bu nedenle, mevcuttaki sosyal medya platformlarıyla bütünleşme sürecine giren Mithril’deki özellikler, sosyal medya platformlarında kullanılmak için oluşturulmuştur. Mithril kendini sürekli güncelleyerek, topluluk desteği, işlem maliyetleri ve ölçeklenebilirlik sağladığından emin olmak istiyor. Proje ekibi ayrıca, MITH coin’i kabul eden ortak hizmet ve uygulamalar üzerinde çalışmaktadır. Mithril, sosyal ağlarve kendi ekosistemi arasındaki bu kusursuz entegrasyona izin vermek için Mithril Entegrasyon Protokolünü geliştirmiştir.

MITH Coin

MITH coinler Ethereum standardını temel aldığı için ERC-20 coinlerini destekleyen herhangi bir Ethereum cüzdanda saklanmasına imkân sağlar. MITH havuzundan % 35 madencilik için tahsis edilmiştir. Birkaç yıl içinde 350 milyon bu yolla dağıtılacaktır. Sosyal madencilik ile ilgili tüm işlemlerin güvenliği için Ethereum akıllı sözleşmeleri kullanılmaktadır.