bitcoin borsası

Man Coin nedir ; Arkadaşlar iyi geceler MAN hakkinda bir flood yazacağım.Proje hakkında yeterli bilgiye sahip olacağını düşündüğüm faydalı bir flood olacak.Lütfen yatırım tavsiyesi olarak algılamayın her zaman kendi araştırmanızı yapın.Yüksek potansiyelli bir proje olduğunu düşünüyorum;

 

MatrixAI Coin

MAN açılımıyla Matrix AI.. Ethereum ortaya çıkışı ile iş modellerinin kripto paralar ile desteklenmesinin yolunu açtı. Fakat hayatına yeni başlayan bu oluşumalar doğal olarak beraberinde bir dizi yeni problemide gündeme getirmiş oldu.

Matrix bunları soyle sıralamış

1) İşlem hızlarındaki yavaşlık

2) Smart contract’ların programlama aşamasındaki bazı engeller

3) Güvenlik eksikliklikleri

4) Blokzincirlerinin guncellenme ve yönetim tarafında esnek olmayan yapı.

 

Matrix projesi yukarıda bahsedilen tum sorunları çözmek icin sunduğu çözüm: Yapayzeka. Matrix projesi bize hatrı sayılır şekilde yükseltilmiş işlem hizi olan, tüm kullanıcılara çok daha rahat ve yüksek erişilebilirlik sağladığı, sisteme yapılan saldırılara karşı yüksek güvenlik ve işlemlerde ki esnekliği hatrı sayılır şekilde arttırılmış devrimsel kripto para birimleri inşa etmeyi vaad ediyor. Matrix bu yeni sözleşme cinsini ‘Intelligent Contract’ olarak isimlendirmiş.

Bu yeni sözleşmelerde program bilmeye ihtiyacınız olmuyor herkes için kullanılabilir kılmışlar.Potansiyel kullanıcıların Ethereumdan 350 kat daha fazla olcağını öngörmüş durumdalar.

Wormhole(Solucan Deliği)Network olarak tanımladıkları blokzinciri ağlarında saniyede 1 milyon işlem olacağını yazmış durumdalar bu rakamın Visa’dan bile daha iyi olduğunu not edelim.Varlıklar için yüksek guvenirlik saglayan ‘Sniffing holes’ sisteminin ismini ise Aegis(Athena) olarak isimlendirmişler kısacası daha güçlü bir güvenlik.Matrix her zaman toplumun ve pazarın isteklerine doğal olarak uyum saglayan asla fork gerçekleşmemiş bir ağ bunun isminide Darwinian Evolution olarak isimlendirmişler.

MAN Coin

Matrix sunduğu proje ile akıllı sözleşmeleri daha basit,güvenilir,hızlı ve esnek halde sunarak günümüzde ve gelecekte genel kullanıma daha uygun hale getirebileceğini,insanlik icin faydasının daha hissedilebilir olduğu bir ağ sunuyor.Kullanım alanı gündelik yaşamın her noktası.

Eth smart conractlarında ki zayıf yönlere yoğunlaşarak daha güçlü bir zincir yaratiyor.Roadmap tarafına bakacak olursak bir kaç sene süren yavaş,faydalı ve güçlü bir yol haritası 2020 ye kadar uzanıyor icinde yok yok; light speed, pos+pow,nodes,private chain, mining, big data vb.

Şahsi görüşüm yavaş ve dolu ilerleyen roadmapler her zaman tercihimdir vaadlerini daha uzun ve tok bir zaman yaymış olmaları gayet iyi.

MAN Coin nedir

Man Coin Takımı

Takım kısmına gelecek olursak tek kelimeyle şampiyonlar ligi. Güçlü, deneyimli, yüksek profilli insanlar ve kesinlikle yüksek kalibre bir yapı olduklarını hissettiriyorlar(Uzunca yazmadım). Keza advisor kısmıda öyle. Çin hükümetiyle yakin iliskileri olan isimler dolu.

Takım içerisinde Çin hükümetiyle yakın ilişkileri olan hali hazırda insanlar olması bazı mecralarda Çin hükümetinin desteğiyle bazı projelerde beraber çalışacakları konuşuluyor. Teyid edilmediği için üstünde durmadım ama potansiyel fırsatlar var tabi.

 

MAN Coin ICO

ICO su bir kaç ay kadar önce bitti ve token başı fiyat 0.36 cent idi. Kısa sürede ICOsu bitti. Güncel fiyatı 1.18$. 250milyon total marketcap’e sahip. Gate, Hitbtc ve Idex borsalarında listeleniyor.

Okuduğunuz için teşekkürler. Faydalı olduğunu düşünüyorsanız RTlerseniz çok sevinirim. Yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir. Proje hakkında bilgi vermek istedim. Lütfen her zaman kendi araştırmanızı yapınız. Sürçü lisan ettiysek affola dostlar. Güç Sizinle Olsun!

MAN Coin nedir

 

@Obiwancoin ‘e flood’u için teşekkür ediyoruz!