bitcoin borsası

Dünya üzerinde kripto para kullanıcıları OmiseGo’ya çok fazla ilgi göstermektedirler. Bunun sebebinin ise, kısaltması olan OMG’nin İngilizce “Oh My God” anlamına gelmesinde dolayıdır. Ethereum tabanlı teknolojiyi kullanan ve bankacılığı bankaların elinden almak gibi çok iddialı bir projedir.

OmiseGo Kazançlı Bir Yatırım Aracı Mıdır?

 

Merkezsiz bir borsa ve ödeme platformu sunan bir finansal teknolojidir. OmiseGo dijital cüzdan teknolojisinde kullanılmak üzere finansal bir teknoloji yaratan şirkettir. Bu teknoloji eşler arası alışverişlere ve ödemelere, gerçek zamanlı olarak imkân tanır. Finansal kurumlara ve bankalara darbe vurmayı ve herkesin kendi finansalını yönetmesini sağlamak amacı ile kurulmuş bir teknolojidir. Kripto para projelerini kullanarak, bankaların elinden bankacılığı almaya çalışan sadece OMG altcoin değildir. Bu da bu sektörde rekabetin artacağının sinyallerini vermektedir. Geleneksel Ethereum tabanlı teknolojiyi kullanan OMG, klasik dijital cüzdanları da kullanmaktadır. Ekip, küresel anlamda eşler arası alışverişi ve ödemeyi mümkün kılmaktadır. Proje aynı zamanda hem fiyat para birimlerini hem de merkezi olmayan kripto para birimlerini ele alacaktır.

OMG altcoine ek olarak Ripple karlı bir yatırım aracı mıdır incelemek için tıklayınız!

omg

OMG Coin

OmiseGo Özellikleri

 

Merkezi olmayan bir altyapıya sahip olan OmiseGo, piyasaya sürekli nakit pompalamaktadır. Otomatik takas merkezi ve mesajlaşma ağı bulunmaktadır. Ölçeklenebilir ve herkese açık bir blok zincir ve varlık tabanlı blok zincir Gateway’i, Proof Of Stake algoritması kullanılmaktadır. Bu algoritma, blok zincirini kendi yapmış olduğu faaliyetler ile birleştirmektedir. Birleştirilmiş olan bu blok zinciri yapısını güçlendirmeye yarayan yüksek performanslı sistemi bulunmaktadır. OMG blok zinciri teknolojisinde çözümleme ve takas gerçekleşmektedir.

 

OmiseGo Hangi Sorunları Çözer?

 

OmiseGo’nun blok platformu kullanıldığında, OmiseGo cüzdan kullanmadan da kapalı borsalarda işlemler sorunsuz olarak yapılabilmektedir. OmiseGo, mevcutta bulunan para cüzdanlarını merkezi bire OMG coin blok zincirine bağlayarak, kripto paraların bir borsadan başka bir borsaya satışını veya satın alınmasını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. OMG ağı, kapalı ödeme sistemleri arasında birlikte çalışabilirliği sağlamaya çalışan bir teknolojidir. Ethereum tabanlı bu sistem banka hesabına ihtiyaç duymaz. OMG, fiyat para birimleri ile dijital para birimleri arasında kolayca aktarım sağlamaktadır. Bu işlemler esnasında da daha düşük işlem maliyetleri ile transfer sağlanıyor.