bitcoin borsası

IOTA için söylenmekte olan tüm bağlantılar hızla gelişirken, piyasa üzerinde değeri daha fazla artmadan satın alınmalı.

IOTA Satın Almak İçin Nasıl Bir Yol İzlemeliyim?

IOTA ortalama olarak bilindiği gibi bir nesnelerin internet ayağıdır. Bu tam olarak daha önce eşi benzeri görülmemiş bir kripto para seçeneği anlamı taşıyor. Uzun zamandır yorucu bir kavgaya dönüşen aktarım ücretlerinin yüksek olması, artık tarihe karışıyor gibi. Tüm bunlar gerçekleşirken, bir yandan gelecek adına yatırım yapmak isteyenler için fırsatlar çoğalmaya başlıyor. Aslında işin tam olarak gün yüzüne çıkması Bitcoin tarafından yapılan hatalar ve bu hataların telafi edilememesinden kaynaklanıyor.

2008 yılıyla çıkış yakalan Bitcoin peşinden getirdiği tüm birimleri ün ve güç sahibi yaptı, ancak şimdiler kendisi oldukça zor durumda. Çok fazla nedenden ötürü hep problemlerin sarkması 1 gün içinde gerçekleşen çok ciddi kayıplara yol açtı. Güvenlik sorunu başta olmak üzere, özellikle basit işlemler için alınan paranın işlemlerden daha fazla olması gibi aksamalara çözüm bulunması gerekmekteydi.

Tam bunlara cevap aranırken IOTA almak gibi kavram hayatımıza giriş yaptı. Artık nesneler başta olmak üzere, dosya aktarımına kadar çok hızlı hareket edip, daha az miktarda ücretler ödeyebilme şansını yakaladık. Bu imkânlardan faydalanmak için ilk olarak bir e-cüzdana ihtiyacımız olacak ve tabi ki satın almak için bir miktar paraya.

tangle

Tangle Teknolojisi

İstediğim Zaman IOTA Alabilir miyim?

IOTA satın almak için ödenecek olan miktar an itibariyle 1 IOTA 5,46 TRY olarak satışa sunulmakta. Elinizden geldiği kadar yedekleme yapmanız gelecek adına mükemmel bir tercih olacaktır. Nedenleri sıraladığımızda karşımıza ilk çıkan kalite ve bu hizmete karşı gösterilen uygun fiyat tercihi olacaktır. Baştan sona aktarım gerçekleşirken en ufak bir bilgi sızmasını engellemek bu alan da mümkün.

Asıl olarak dikkat çeken konu Tangle adındaki tüm dengeleri yeniden oluşturacak bir sistemde kurulması. Bu sistem tamamen blockchain teknolojisine rakip bir alanda ilerleyecek. Fakat kesinlikle işlem ücretleri yok sayılacak kadar düşecektir. IOTA başlangıçtan beri hedeflediği sistemi kurmak için, tüm kripto para sistemlerini geçmek zorunda.