bitcoin borsası

Bugün ki makalemizde sizlerle birlikte GVT (Genesis Vision Token) üzerinde duracak ve fikir edinme yoluna gideceğiz. Türkiye genelinde kripto para borsalarında çok ciddi farklılıklar kendisini gösteriyor. Her geçen gün büyüyen ve gelişen bu sektör içerisinde alternatifleri değerlendirmek gerek. Şirketler bu anlamda birçok farklı alternatif seçenek üzerine eğilim gösteriyor da diyebiliriz sanırım.

Genesis Vision Token, aslında piyasaların en önemli birimlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Bu neden dolayısı ile hakkında birçok farklı seçeneği değerlendirmeniz gerekiyor da diyebiliriz sanırım. Dolayısı ile çok ciddi anlamda fark yaratan bir seçenek de diyebiliriz. Hemen tanıtımına geçelim.

GVT (Genesis Vision Token) Nedir?

GVT (Genesis Vision Token), blockchain altyapısı ile geliştirilmiş ve akıllı sözleşmeler altyapısını kullanan en güvenli ve piyasanın ilk token birimidir.

Birçok kişinin bu birim ile alakalı olarak net şekilde bilgi sahibi olmadığını söyleyebiliriz. Türkiye genelinde de bu seçenekler üzerine alternatifleri ciddi anlamda değerlendiriyoruz. Amacı ise son derece iyi bir şeye hizmet ediyor. Küresel pazarda yatırımcıları ve tüccarları merkeze bağımlı olmaksızın en iyi ağ sisteminde barındırmak ve işlem yaptırmak. Bu anlamda sınırları çok ciddi anlamda belirleyen şirketlerden birisi olarak dikkat çekiyor.

Piyasanın ilk merkezden bağımsız ve açık kaynak kodlu token modelidir arkadaşlar. Dolayısı ile sitemiz içerisinde yer vermemiz gereken bir birimdi. Nitekim maddi değer olarak da çok ciddi şekilde fark yaratıyor diyebiliriz.

GVT (Genesis Vision Token) Nasıl Alınır?

Bu sistemi hali hazırda dünya genelinde satan birkaç farklı sistem var. Türkiye pazarında satışı olan bir token birimi değildir. BTCTurk ve Paribu gibi sistemlerde hali hazırda ticareti yapılmamakta. Ancak yine de adından söz ettiren bir birim olduğunu net şekilde söyleyebiliriz. GVT satışı yapan bazı sistemler aşağıdaki gibidir;

  • Binance
  • Kukcoin
  • HitBTC
  • EtherDelta

olmak üzere dünyaca ünlü kripto para borsalarından satın alabiliyorsunuz. Yatırımcı hesabı açarak Bitcoin ya da kredi kartı ile ödeme karşılığında bu birimleri satın alma şansına sahip olacaksınız.

Ancak hangisini önerirsiniz derseniz eğer BINANCE, bu anlamda dünyanın en güvenilir ve en iyi sistemlerinden birisi olarak dikkat çekiyor ve adından söz ettiriyor diyebilme şansına da sahibiz arkadaşlar.