bitcoin borsası

Bugün siz değerli okuyucularımız ile birlikte yeni nesil kripto para birimlerinden birisi olan EOS coin hakkında bilgiler edineceğiz. Altcoin projeleri zaman içerisinde çok çeşitli olarak karşımıza çıkmaya başladı. O kadar çok yeni alternatif geliştirildi ki bizlerde bu alternatifleri sizler için elimizden geldiğince somut şekilde sunma yoluna gidiyoruz ve fark yaratıyoruz.

Coin tanıtımları hususunda sizlerde merak ettiklerinizi yorum alanlarımızdan söyleyebilirsiniz. En ince ayrıntılarına kadar bilgi edinme ve sizlere sunma yoluna gideceğiz. Son dönemlerde adından ciddi anlamda söz ettiren birimlerden birisi olarak dikkat çeken EOS ile alakalı tanıtımlara geçelim.

EOS Coin Nedir?

EOS Coin, Segwit2x biriminin hard forku sonucunda ortaya çıkmış olan alternatif altcoin birimlerinden birisi olarak dikkatleri çekmektedir.

Çatallanma işlemleri özellikle son dönemde çok ciddi anlamda büyüme gösterdi. Bu kripto para birimi, aslında çatallanma sonucu ortaya çıkan diğer birimlerden çok daha kısa süre içerisinde yükselme gösterdi. Fiyatı an itibari ile 2 Dolar seviyelerinde ve uzun vadede baktığımız zaman analistlerin de tahminlerine göre çok daha hızlı bir büyüme gösterecek. Bu büyümenin ardından yatırım alternatifleri de yine ciddi şekilde çoğalacak gibi görünüyor. Ancak biz yine de özellikleri üzerinde elimizden geldiğince duracak ve sizleri bilgilendireceğiz.

EOS Coin Özellikleri

Alternatif sistem seçeneklerinden birisi olduğunu net şekilde söyleyebiliriz. Bu sistemi geliştiren şirket ise son dönemde adından ciddi anlamda söz ettiren Block.One şirketi. Yani arkasında son derece sağlam ve bir o kadar da güvenilir bir şirket olduğunu söyleyebiliriz. Kısa süre içerisinde ciddi anlamda büyüme gösterdiler.

Günümüz kur değerleri dikkate alındığı zaman 2 DOLAR aslında kötü bir rakam değil. Çatallanma sonrasında ortaya çıkan kripto birimlerinin hemen hemen tamamı yok olmaya yüz tutuyor. Block.One tarafından geliştirilen bu sistem ise uzun vadede yatırımcılara ideal seçenekler vaat ediyor.

Piyasaya sürülme ve fonlama aşamasında %132 şahane bir çıkışa imza atan EOS. Temmuz ayında 5.40 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Bu fiyat artışıyla birlikte piyasa değeri de 800 milyon dolar seviyelerine kadar ulaştı.

Kısacası dünya genelinde son dönemlerin en trend birimlerinden birisi olarak dikkatleri çektiğini net şekilde söyleyebiliriz. Bu neden dolayısı ile bilmeyenler için sitemizde derinlemesine seçenekler sunalım istedik.