bitcoin borsası

ELF coin, 4 kişilik Çin’li bir ekip tarafından oluşturulmuş ve 17 farklı şirketten yatırım alan, anlık verileri takip ederek, çıkış ve düşüşleri takip etmeye olanak sağlayan gelişmiş bir kripto paradır. Kripto para marketinde, kripto paraların, anlık, saatlik, günlük ve haftalık iniş çıkışlarının detaylı olarak analiz edilmesini sağlamaktadır.

Aelf (ELF) Teknolojisi Ne İşe Yarar?

Aelf coin, BTC ve ETH gibi büyük blockchainlerin aksayan yönlerini ortadan kaldırmak için geliştirilmiştir. Bu iki dev teknolojinin yaptığı işi çok daha aza maliyetle ve çok daha fazla performanslı olarak gerçekleştirmeyi hedeflemektedirler. ELF madenciliği yapılabilen bir kripto paradır. Toplamda 260 milyon üretilecek olan ELF’in şu anda piyasada 250 milyonu dolaşımdadır. Madenciliğinin ne zaman biteceğine dair bir bilgi yoktur ancak, bittiğinde değerinin yükseleceği tahmin edilmektedir.

Aelf Hedefleri Nelerdir?

Uygulanabilir bir blok zincir sisteminin işlevlerini içeren kernel çekirdeğini oluşturmayı hedeflemektedir. Bunun yanı sıra, fikir birliği protokolünün kullanılmasıyla anlaşmazlıkları önlemek için yeni özellikler eklemeyi hedeflemektedir. Ağdaki kaynak ücretlerini ödemek için ELF coin kullanır. ELF coinler, akıllı sözleşmelerin dağıtımı, sistemin işletilip yükseltilmesi, işlem ücretleri ve çapraz zincir veri aktarım ücretleri için kullanılır. Ayrıca, topluluğun yeni özellikler eklemesi, madencilik düğümlerinin seçilmesi ve alınacak diğer önemli kararlar için oy kullanılmasını sağlar. ELF, Bitcoin ve Ethereum gibi blok zincirleri ile etkileşime girmeyi hedeflemektedir.

Aelf Coin Geleceği Var mı?

Kripto paraların ilk çıktığı günden bu güne kadar finansal faaliyetlerini sürdürenlerin finansal geleceğini görmek mümkündür. Nitekim aynı şekilde bu süre zarfında değerini kaybetmiş ve çöp olmuş kripto paralar da mevcuttur. Pek çok güvenilir finans ve teknoloji şirketi tarafından desteklenen ELF coinin geleceği parlak görünüyor. Pek çok yabancı finans uzmanı, ELF coinin gelecekte Bitcoin gibi kripto paraların yanında yer alacağını söylemesi, ELF coin yatırımcılarının gelecekte yüksek kazançlar elde edeceğine bir işaret olarak görülüyor.

Aelf Coin Nereden Alınır?

ELF Coin

Birçok altcoin gibi her borsada işlem gören bir altcoin değildir. Binance ve Bitfinex gibi sayılı borsalarda işlem yapılabilmektedir. Diğer borsalara da açıldığında işlem hacmi aratacağı için değeri de yükselecektir. Yurtiçi kripto para borsalarında hesabı olanlar, bu borsalardan Binance borsasına Bitcoin ya da Ethereum transfer ederek, ELF coin alabilirler. Dünyanın 2. En büyük borsası olma özelliğini taşıyan Binance borsasında işlemler hem daha hızlı, hem de kolaydır. Yazının yazıldığı anda ELF coin değeri 1,31 Dolar olarak işlem görmektedir.