bitcoin borsası

Power Ledger Sembol ve Kısaltmaları

Power Ledger’ın POWR belirteçleri, tek bir iş modelinden ziyade birlikte çalışabilir uygulamalar platformu yaratmak üzere tasarlandı ve bir pazarı hedefledi. Power Ledger, blok zinciri teknolojisini sadece enerji işlemlerini çözmek için güvenli, hızlı ve şeffaf bir veri tabanı için kullanmaya karar verdiyse, küresel genişlemeye çalışılırken birçok sınırlama getirilecekti.

Ekosistemimize entegre etmeden önce, yalnızca yerel para biriminin en düşük mezhep puanı verilen bir simge olan Sparkz’ı kullandık. Kripto para birimlerinin uçucu yapısını güvence altına almak için mükemmel bir model, fazladan enerji satmaktan kazanılan gelirleri engellemez.

Programlanabilir Para

POWR simgelerinin birlikte çalışabilirlik avantajlarının iyi bir örneği, Varlık Çimlenme Etkinlikleri’ni (AGE’ler) kullanarak çizilebilir. Burada Sparkz, tokenized elektrik işlemleri için hiçbir rolü yoktur. Bir ERC20 belirteçine sahip olarak, yenilenebilir enerji varlıklarının kalabalık fonuna dünya çapında katkıda bulunmalarına izin verebiliriz.

Kurumsal yatırımcıların yenilenebilir enerji üretiminin maliyetindeki hızlı düşüşten yararlanacakları bir ortam yaratmak yerine POWR’ı kullanarak, bu devrimden herhangi bir büyüklükte veya bölgede alıcıların yararlanabilmelerini sağlayabiliriz.

pwr

Power Ledger

Merkezi Olmayan İş Modeli

Platform işletildikten sonra, ağ kurucuları başarılarını paylaşmaya başlarlar. Yararları bir araya getiren büyük bir şirket olmaktan ziyade, Platform’un başarısı kullanıcılara ve ilk destekçilere akıyor.

İşte bu nedenle, Power Ledger’da, bir şirket yerine bir hareket olarak kendimize atıfta bulunuruz. Şirket başarılı olduğunda, tüm erken destekler, uygulama geliştiricileri ve kullanıcılar da yararlanır.

Büyümenin Hızlandırılması

Tüm yeni girişimlerde olduğu gibi, değerli öz sermaye verilmeden finansal sermayeye erişmek zor olabilir. Bir token satışı yaparak gelecekteki platform uygulama geliştiricileri (Ekosistemimizde Uygulama Sunucuları olarak anılacaktır) ve gelecekteki platform kullanıcıları, artık gelişimi finanse etmek ve erken destekle ödüllendirilmek için önceden bir hizmet veya ürün satın alabilirler.

Bu, bir ürünün ön siparişi vermek ve satışınızı yapmak için ön ödemeyi ödemekle mukayese edilebilir. Power Ledger’ın davasında, denenmiş ve test edilmiş bir platforma sahip olduğumuzdan, ancak büyüme hızımızı artırmakla ilgili daha fazla gelişme maliyetleri için daha az ödeme yapıyoruz.

Uzaydaki ilk aktör olarak, başkaları sürekli kopyalama yapıştırma şirketleri kuruyor ve pazar payı almaya yarışıyor. Proje yol haritası fonlamaya bakılmaksızın devam edecek, ancak fazladan likidite, ilk işveren avantajımızdan tam olarak yararlanmamızı sağlıyor.

Diğer konumuz olan ripple nedir ? nasıl alınır? konusunu okumanızı tavsiye ederim.