bitcoin borsası

Monero kullanmak gizlilik ve güvenlik unsurlarını bir arada arayanlar için mükemmel bir fırsat oldu.

Monero (XMR) Nedir?

Kripto para piyasaları zamanın ilerlemesiyle sadece kendi gelişimi için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Şu an için hiçbir sektör dijital para borsaları kadar hareketli değil. Monero’da direk olarak bu işin bu raddeye gelmesindeki en büyük pay sahiplerinden biridir. Nedeni oldukça basit, Bitcoin standartlarında kaliteye sahip olup daha fazla hizmet veren tüm coinler karşılığını görecektir. Aynı zamanda bu kadar güvenli olup ve gösterilen ilginin fazlasıyla hakkını vermek olumlu dönüşlere neden olacaktır. Kullanıma açıldığı 2014 yılından bu yana her zaman için kaliteyi temsil etmesi ve gösterilen talebi sonuna kadar eksiksiz karşılamış olması, gelecek için güzel hedeflere ilerlediğini göstermektedir.

Kullanıcıların ortak olarak belirtmiş oldukları şeffaflık ilkesi, diğer coinler den sıyrılmasındaki asıl nedenlerden birisi olarak gösterilmekte. İstenildiği zaman kendisini deşifre edebilirken, istemediği zaman gizli kalabilmesi çok büyük bir ayrıcalık olarak gösterilmek zorundadır. Üstelik oldukça uygun fiyatlara temin edilebilir ve nakit e çevirmek hiç zaman almaz. Her ne kadar üst sınıf coinler arasında ciddi farklar gösterilse de Monero satın almak, birçok açıdan avantaj sağlamaktadır. Sabit bir görüşe bakılarak bile hareket edilebilecek seviyede olması güven unsur için ne derece sağlam bir seçim olduğunu ispatlayacaktır.

xmr

Monero coin

Monero Nasıl Bu Kadar Fark Yarattı?

Monero için söylenecek yüzlerce yenilik ve farklı nitelik bulmak mümkün. Çünkü oldukça derin ve işlevsel özellikleriyle her zaman için ön planda. Yapı olarak gösterilmekte olan gizlilik, tüm kullanıcıların dikkatini çekmek için yeterli bir neden. Ayrıca diğer büyün sanal para türleri arasında değişim gösterebiliyor olması onu başka bir noktaya taşımaktadır.

Yapılan seçimler ve tercih sadece ihtiyaçlara göre ayarlanır. Ne yapmak istiyorsanız, uygun gördüğünüz boşlukları dolduracak adımlarda bulunursunuz. Monero kullanmanın faydaları tam burada başlar ve yolunuzda şaşmadan güvenli bir şekilde hedefe ulaşırsınız. Ortalama olarak 315 Türk Lirası civarında kapanışlara sahip olsa da verilen tüm emekler pozitif sonuçlarla bitecektir. Kripto para piyasaları var olduğu sürece Monero şaşmadan bu yolda eşlik edecektir.