bitcoin borsası

Bytecoin Fiyatını Etkiliyebilecek Tarihler i aktaralım;

Bytecoin ekibi resmi web sitelerinde yol haritalarını paylaştılar. 2018 yılı için olan yol haritaları fiyatında değişikliklere sebep olacak gibi.

Bytecoin Yayınlanan Yol Haritası

Yol haritasının ilk etkinliği 17 Ağustos olan testnet sürümü olarak belirtiyor. Bir sonraki olayı ise 31 Ağustos tarihinde Blockchain’in uzlaşmasındaki farklılıkları uygulamak için planlanmış hard fork. Bytecoin, ekibi sistemi daha güçlü hale getirmek için 2018 yılının ilk çeyreğinde geri çekildi. Ekibin açıklaması şu şekilde:

Son başvuru tarihlerinin yerine getirilmesinin önemini biliyoruz. Fakat ağımızın ve inancımızın bütünlüğünü gözetmenin önemi bizim en büyük önceliğimiz.

Kamu test ağı, yatırımcıların, kullanıcıların ve şirketlerin kodu test edebilmesi ve hard forkgerçekleşen özeliklerin benimsenmesinden evvel kullanımına izin verecek. Yılın ilk çeyreğinde Asya pazarını hedeflemektedirler. Yılın ikinci çeyreğinde ise Orta Doğu ve yılın üçüncü çeyreğinde ise Afrika pazarına açılması bekleniyor.

Pazarlama gündemi, devamlı olarak ortaklık anlaşmaları ve yeni borsalara eklenmeyi içeriyor. Ödeme eklentisi işlemcisi tarihi henüz belli değil. 4 Temmuzda 6. doğum günü sürprizi açıklandı. Blog açıklamasında ki yazısı şu şekilde:

Bu yeni tarihlerin Bytecoin topluluğunun onayı ile karşılanacağını umuyoruz. Ayrıca, dev ekibimiz halka arz edilen yol haritasının yeni tarihlerini almak için çalıştıkları için kullanıcılarımıza sabırsızlıklarından dolayı teşekkür etmek istiyoruz.

 

Daha ayrıntılı birşekilde Bytecoin Fiyatını Etkiliyebilecek Tarihler i websitesinden kontrol edebilirsiniz.