bitcoin borsası

IOTA ve Yatırım İlişkisi

Kripto para piyasaları zaman hızla akarken, bir o kadar gelişmeye devam ediyor. Bitcoin ile birlikte patlama yapan tüm teknolojiler artık meyvelerini yemeye başladı bile. En gözde isimlerden biri olan IOTA artık kendi yolunu çizmek üzere olsa da geri bırakmış olduğu zaman zarfında tüm kullanıcıları mutlu etmekte.

Çalışma prensibi olarak kullanılan tüm coinlerin aksine, nesneler üzerinde taşıma faaliyetinde bulunmakta. Bu sayede kullanım alanında bir numara olması kaçınılmaz oluyor. Çok fazla getirisi olması ve aynı zaman değer olarak artıp kayıp bakımında bir zarar vermemesi de dikkatlerden kaçmıyor. Çünkü Blockchain üzerinde yapılan en küçük aktarımdan bile kesim ücretleri kesiliyor.

IOTA

IOTA

İşleminiz isterseniz 0000000.15 değerinde bir aktarım olsun, yapılan işlemden daha fazla hesap ücreti kesilmesi sorunların ateşlenmesi için yeterli bir neden. Belli başlı problemler çıkması muhtemel olsa da eğer, IOTA satın almamış veya desteklenmesine karşı bir tavır içindeyseniz yanlış yolda olduğunuzu bilmenizi isteriz. Nedeni çok basit, çünkü sistem üzerinde işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanmak istediğiniz bütün alanlar için karşınıza çıkacak olan her adım para anlamı taşır. Ne olursa olsun, istediklerinizi yerine getirmek için teknolojilerin tüm çeşitlerinden faydalanmanız gerekecek. Üstelik zaman ilerledikçe bu fiyatların artmayacağının garantisini kimse veremez.

Diğer bir konumuz IOTA kullanmak isteyenlerin bilmesi gerekenleri okumanızı tavsiye ederim.

IOTA Kullanmak Ucuza Hareket Etmek Demek mi?

Tam olarak nesnelerin interneti anlamını taşısa da çok fazla kişi ve kuruma hitap etmektedir. Direk olarak dosya aktarımı sağlarken hiçbir şekilde 3. Kişilerin müdahale etmesi gibi bir durum söz konusu olamaz. Böylelikle istemeyen sonuçlar ve önüne geçilemeyen korsan saldırılar gibi problemleri hayatınızdan çıkarmış olursunuz.

Asıl mesele tam olarak Tangle teknolojisi yapılmakta olan bütün işlemlerin farklı bir tabandan yürütülmesi anlamını taşımaktadır. İstenilen ve çözümlenmesi beklenen her detay bir yandan kendisi için gösterilmekte ve ileriyi takip edebilecek olan sistemde gayet rahat bir ödeme sistemi geliştirilmesi manasına gelmektedir. Kripto para piyasaları dengelerini korumaya çalışırken Bitcoin belirsiz, IOTA için ileriki günler parlak gözüküyor.

Gelecek için takip edilmesi gereken coinlerden biri olması gerektiğini unutmayın.