bitcoin borsası

Action coin nedir ; Kripto para piyasasında, başta doğa sporları alanında bir proje olarak başlayan Action Coin, ekibinin kalitesi ve azmi ile kısa sürede dünya’nın 56 ülkesinde, 100 üzerinde marka temsilcisi ile 500 üzerinde işletme de aktif olarak kullanılmaya başlandı.

 

Amacı, başta turizm ve doğa sporları alanlarında, işletmelerin ve Action Coin kullanıcılarının bir araya getirilerek, sunulan hizmetlerin indirim kuponları mantığı ile bir döngü oluşturmaktır.

 

Bu döngüye göre, her bir Action Coin 1 $ değerinde indirim vermektedir. 2017 senesinin başlarında başlayan proje, şuan için dünya genelinde 2 milyona yaklaşan bir üye kitlesine ulaşmıştır. Aktif olarak 3 borsada işlem gören Action Coin’in, 2018 Ağustos ayı başları itibariyle, Dünya’da bilinen en büyük 5 borsadan birinde işlem görmeye başlayacağı belirtiliyor.

ilgili içerik Babacoin Nedir?

Ayrıca ekibi tarafından Telegram ve Sosyal Medya hesapları aracılığı ile verilen bilgilere göre, baştan aşağı projenin web sitesinin değiştirileceği, benzer Token sistemleri ile ortaklaşa projelere girişileceği söylenmektedir.

Şuan ki Action Coin Durumu

Şuan ki değeri, 0,00016725 $ değere sahip 1 Actn’nin, önümüzdeki sene öncesinde 0,02 $ değerine ulaşması beklenmektedir. ( Pre – Sale satışı, 0,02$ olan Action Coin’in, hızlı alım-satım grafiği sebebiyle, bu tutarın önümüzdeki yıl ortalarında yakalanacağı birçok uzman tarafından belirtilmektedir. )

 

Proje Web Sayfası ve Diğer Hizmetleri

 

Proje’nin Resmi Web Sayfası : https://actioncoin.io

Proje marka temsilcileri sayfası:  https://actioncoin.io/brand-ambassadors/

Aktif olarak işlem gören borsalar : https://actioncoin.io/exchanges/

Resmi Facebook Sosyal Medya Hesabı : https://www.facebook.com/actioncoin/

Resmi Twitter Sosyal Medya Hesabı : https://www.twitter.com/actioncoin/

Ekip Şeması : https://actioncoin.io/team/

 

Action coin nedir